شروع شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی در محل مصلی تهران

به گزارش مجله رویگری، این نمایشگاه با هدف به روز رسانی کمی و کیفی تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی به مدت چهالر روز پذیرای علاقه مندان است.

شروع شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی در محل مصلی تهران

در این نمایشگاه تجهیزات نو و به روز در زمینه نظامی، امنیتی و پلیسی و همچنین محصولات و تجهیزات ایمنی مربوط به مراکز تجاری، ساختمان های اداری و مسکونی و مشاغل سخت در معرض دید عموم قرار می گیرد.

بنا بر این گزارش 350 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند و در مجموع محصولات 29 کشور مشتمل بر بیش از 37 اثر در 27 غرفه در بخش مخترعین در معرض دید قرار می گیرد. محصولات با گروه های متنوع فناوری اطلاعات، حمل و نقل، لباس، تجهیزات مراقبتی، آتش نشانی، امداد و نجات، سیستم آموزش و مشاوره ای و تجهیزات اشعه ایکس در حوزه پلیسی در این نمایشگاه حضور دارند.

علاوه بر ایران، 28 کشور دیگر در این نمایشگاه دستاوردها و فناوری های خود در زمینه ایمنی و تجهیزات پلیسی را در معرض نمایش قرار می دهند که کشورهای حاضر در نمایشگاه از کانادا، کره جنوبی، چین و ژاپن غرفه های اصلی برگزاری نمایشگاه را به خود اختصاص داده اند.

در طول برگزاری نمایشگاه 10 نشست تخصصی در زمینه ایمنی و تجهیزات پلیسی و سه نشست علمی-مدیریتی با رویکرد دانش بنیان و کارگاه معرفی ارزش کالا در گمرک برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 446

به "شروع شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی در محل مصلی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی در محل مصلی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید