اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است

به گزارش مجله رویگری، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ساخت مسکن خبرنگاران حتمی است، تاکید نمود که این وزارتخانه در حال پیگیری امضای توافقنامه ای با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت اجرای این پروژه است.

اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق های زیبا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی مجله رویگری، محمد اسلامی در پاسخ به این پرسش که هر سال مصادف با روز خبرنگار از سوی دولت وعده ای در مورد تأمین مسکن مجله رویگری داده می گردد، اما تا به امروز محقق نشده است، سال جاری چه اقدام عملیاتی در این زمینه انجام خواهد شد، گفت: ما به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این پیشنهاد را ارائه دادیم و آن ها هم نماینده خود را برای همکاری در این زمینه معرفی کردند.

وی ادامه داد: هم اکنون برای تحقق این امر در حال مذاکره با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم و بتوانیم در این خصوص به توافق برسیم و در پی آن برنامه هایی را بر اساس جغرافیایی که مشخص نمایند، جهت اجرای پروژه ساخت مسکن مجله رویگری پیش بینی کنیم.

وزیر راه و شهرسازی تاکید نمود: بی تردید ساخت مسکن مجله رویگری حتمی است، اما منوط بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشد، چرا که در شرایط کنونی ما به دنبال آن ها هستیم که توافقنامه ای را با این وزارتخانه جهت اجرای این پروژه امضا کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 958

به "اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید