اقدام غیراخلاقی مردان در لیگ فوتسال بانوان، ورود پلیس به ماجرا

به گزارش مجله رویگری، در چارچوب رقابت های هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان دو تیم شهروند ساری و دریژنو فرخشهر در حالی رو درروی هم قرار گرفتند که تا خاتمه هفته سوم هیچ امتیازی کسب نکرده بودند. پس از خاتمه این دیدار شهروند ساری پیروز شد با نتیجه 5 بر 3 دریژنو فرخشهر را شکست دهد و به نخستین برد فصل جاری دست یابد.

اقدام غیراخلاقی مردان در لیگ فوتسال بانوان، ورود پلیس به ماجرا

سرمربی تیم دریژنو فرخشهر در گفت و گو با مجله رویگری، درباره شکست روز آدینه مقابل تیم شهروند ساری گفت: ابتدا باید نارضایتی خود را از فدراسیون فوتبال بیان کنم چرا که اگر قانونی وجود دارد باید برای تمام تیم ها یکسان باشد نه اینکه با مماشات در خصوص بعضی از تیم ها از این قانون ها کوتاه بیایند. استفاده از آمبولانس، زمین استاندارد، حضور تماشاگران مرد و سایر نکات باید برای تمام تیم ها به صورت یکسان انجام گردد. از این نظر بسیار به تیم ما فشار وارد می گردد.

زهره صابری در ادامه تاکید نمود: زمین تیم شهروند ساری استاندارد نبود و ما در حالی در این سالن بازی کردیم که هفته گذشته به سالن تیم ما ایراد وارد شد و ما مجبور شدیم در مکانی دیگر مسابقات مان را برگزار کنیم، این قبیل تبعیض ها خوب نیست.

وی اضافه کرد: روز آدینه تماشاگران مرد در سالن حضور داشتند و در حالی که تیم ما سه بر دو از حریف پیش بود تماشاگران مردی که پشت دروازه ما حضور داشتند آغاز به فحاشی کردند همین باعث شد که گلر درگیر حواشی گردد و تمرکزش را از دست بدهد. حتی در دقایقی از بازی تماشاگران مرد با یکدیگر درگیر شدند و در حالی که از داور خواهان توقف بازی شدند تا درگیری ها سرانجام یابد او قبول نکرد و بازی در حالی ادامه پیدا کرد که تیم ما تحت فشار بود. غلامی نیز به عنوان ناظر بازی در سالن حضور داشت. شرایط بدی بود حتی نکته جالب تر اینکه در حالی که در میزبانی های ما خواهان حضور نیروی انتظامی در سالن هستند اما در این بازی نیروی انتظامی حضور نداشت و بعد از ایجاد درگیری تماس گرفتند تا پلیس بیاید و به ماجرا رسیدگی کند.

صابری ادامه داد: بازی در حالی آغاز شد که خط تعویض بازیکنان زده نشده بود. دروازه های تیم ها حرکت می کردند و مدام باید آنها را در جای خود قرار می دادیم و این اتفاق در حالی رخ می دهد که از ما در شهرمان می خواهند تا دروازه ها را با کیسه های شن به صورت ثابت نگه داریم. ما تیمی هستیم که با کمترین امکانات بسته شده ایم و تمام کوشش خود را برای بقا خواهیم کرد. اما چنین برخوردهایی باعث دلسردی تیم می گردد. خوب است نگاه ها به همه تیم ها یکسان باشد نه اینکه بخواهیم تیم های ضعیف را تحت فشار قرار دهیم.

سرمربی تیم دریژنو در خاتمه گفت: بازی مقابل پارس آرای شیراز و شهروند ساری را به دلیل داوری ضعیف باختیم، نمی دانم مشکل داوری با ما چیست، زمانی که با داور صحبت می کردم با داد و فریاد صحبت می کرد در حالی که با حریف با لبخند تبادل نظر می کرد. داوری بسیار به ضرر ما بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 333

به "اقدام غیراخلاقی مردان در لیگ فوتسال بانوان، ورود پلیس به ماجرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام غیراخلاقی مردان در لیگ فوتسال بانوان، ورود پلیس به ماجرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید