ترابیان: صداوسیما باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد، آبروی 2 مدیر خاک خورده ورزش تضییع شد

به گزارش مجله رویگری، عباس ترابیان، رئیس پیشین کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی معتقد است صداوسیما همان طور که از او به عنوان یک متخلف نام برده، باید فرصت کافی را به وی برای دفاع از خود بدهد.

ترابیان: صداوسیما باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد، آبروی 2 مدیر خاک خورده ورزش تضییع شد

عباس ترابیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله رویگری، درباره حکم صادره علیه خودش توسط فدراسیون فوتبال گفت: پرونده ای که قبل از قطعی شدن در رسانه ها به این شکل عنوان و آبروی دو مدیر خاک خورده ورزش بدین شکل تضییع شد و بسیاری از رسانه های مغرض نیز از آن کمال بهره برداری را کردند، موجب شد که من یک بار دیگر به این حقیقت اشاره کنم که براساس حکم صادره از طرف کمیته محترم اخلاق، بحث عدم مدیریت صحیح و نهایتاً سوءمدیریت، منجر به تضییع حقوق فدراسیون فوتبال شده است.

وی ادامه داد: من و آقای کفاشیان در لایحه ای که در زمان مقتضی و مشخص شده به کمیته اخلاق تسلیم کردیم، به رأی صادره اعتراض و تقاضای آنالیز پرونده را به کمیته استیناف ارائه کردیم. ما مسلماً تابع مقررات و قوانین آیین نامه در نظر گرفته کمیته استیناف خواهیم بود.

رئیس پیشین کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با گلایه از صداوسیما به مجله رویگری گفت: صداوسیما بدون توجه به قطعی بودن این رأی با آبروی ما بازی کرد و تصاویر ما را به عنوان متهمان پرونده نمایش داد. با توجه به اینکه صداوسیما مدعی عدل و عدالت درباره تمام هموطنان عزیزمان است، باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد تا با نشان دادن اسناد مربوط به این احکام، از حقوق حقه خودم و آقای کفاشیان دفاع کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 185

به "ترابیان: صداوسیما باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد، آبروی 2 مدیر خاک خورده ورزش تضییع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابیان: صداوسیما باید فرصت کافی را در اختیار من قرار دهد، آبروی 2 مدیر خاک خورده ورزش تضییع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید