روز سخت داور در نقش دنیا، جو ملتهب و پنالتی از دست رفته سپاهان

به گزارش مجله رویگری، حواشی وقت های اضافه دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس تهران در چارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور به توضیح زیر است:

روز سخت داور در نقش دنیا، جو ملتهب و پنالتی از دست رفته سپاهان

طرفداران معترض سپاهان که از دو اخراج بازیکنان این تیم در بازی امروز عصبانی بودند، با شعارهای تند خود علیه داور مسابقه شعار سر می دادند.

همچنین سروش رفیعی در این بازی و در بین وقت های اضافه از سوی داور مسابقه از بازی اخراج شد تا پرسپولیس هم 10 نفره به بازی ادامه دهد.

پرتاب نارنجک های دستی به درون زمین چمن استادیوم نقش دنیا در وقت های اضافه دوم بازی انجام شد و این موضوع شرایط بازی را ملتهب کرد.

امیر قلعه نویی در کوشش بود که با وجود جو ملتهب بازی، با آرامش مسابقه را دنبال کند و با دستی بر چانه، مسابقه را دنبال می کرد.

پیغام نیازمند، دروازه بان سپاهان در صحنه واکنش خوبش به بازیکن تیم پرسپولیس به شدت از سوی طرفداران سپاهان مورد تشویق نهاده شد.

مهدی شریفی بازیکن سابق تیم سپاهان که در حال حاضر در ترکیب پرسپولیس حضور دارد، امروز در دقایق خاتمهی وقت های اضافه و در دقیقه 110 به ترکیب تیم پرسپولیس اضافه شد و به جای محمد نادری درون زمین مسابقه آمد.

در وقت های اضافه مسابقه، طرفداران دو تیم به صورت ایستاده بازی را تماشا می کردند.

طرفداران سپاهان در صحنه خطای بازیکنان سپاهان بر روی مهرداد محمدی به شدت نسبت به عملکرد بازیکنان پرسپولیس معترض بودند.

در دقیقه 111 مسابقه، محمدحسین زاهدی فر، داور مسابقه با نظر داور سوم مسابقه، پنالتی اظهار داشت و این موضوع باعث اعتراض بازیکنان پرسپولیس شد.

بعد از هجوم بازیکنان پرسپولیس به سمت داور سوم بازی امروز، زاهدی فر داور وسط مسابقه، به سمت او رفتتند و اعتراض کردند.

پنالتی تیم سپاهان از سوی مهدی کیانی، هافیک این تیم اصفهانی ثمری برای این تیم نداشت و او توپ را به بیرون زد تا به شدت از موقعیت از دست رفته حسرت بخورد.

داور دیدار سپاهان و پرسپولیس در بازی امروز به دشواری بازی را کنترل کرد و با سه اخراج و 7 کارت زرد، روز سختی را پشت سر گذاشت.

بازیکنان نیمکت نشین تیم پرسپولیس در بازی امروز بارها به سمت داور چهارم بازی رفتند و نسبت به داوری امروز اعتراض می کردند.

برانکو ایوانکوویچ هم با داور چهارم مسابقه آغاز به صحبت کرد و نسبت به این موضوع معترض بود.

این بازی در وقت های اضافه با نتیجه تساوی بدون گل به خاتمه رسید تا ادامه مسابقه در ضربات پنالتی دنبال گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 160

به "روز سخت داور در نقش دنیا، جو ملتهب و پنالتی از دست رفته سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز سخت داور در نقش دنیا، جو ملتهب و پنالتی از دست رفته سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید