شوهر صیغه ای زن 24 ساله را آتش زد

به گزارش مجله رویگری، همزمان با مرگ زن جوان بر اثر سوختگی شدید، بازپرس جنایی شوهر صیغه ای او را به اتهام قتل بازداشت کرد.

شوهر صیغه ای زن 24 ساله را آتش زد

به گزارش مجله رویگری به نقل از روزنامه ایران، 6 بهمن ماموران کلانتری 11 هفت چنار (تهران) مرگ زن جوانی را بر اثر شدت سوختگی به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند.

باتوجه به مرگ مشکوک زن 24 ساله، بازپرس جنایی دستور تحقیق درخصوص مرگ مهوش را صادر کرد. در بررسی های اولیه شوهر وی گفت: پارسال بود که در جشن عروسی یکی از دوستانم با مهوش آشنا شدم. او قبلا ازدواج کرده اما شوهرش بعد از مدتی فوت کرده بود. عقد موقتمان 3ساله بود و قرارمان این بود بعد از این مدت او را به عقد دائم خودم دربیاورم.

  • شوخی با بنزین

مرد 31 ساله ادامه داد: در این مدت البته باهم اختلاف هایی داشتیم اما موضوع خاص و مهمی نبود، مثل بیشتر زن و شوهرها اختلاف داشتیم. روز حادثه هم یک اتفاق باعث این آتش سوزی شد. مهوش از بوی بنزین خیلی خوشش می آمد و آن روز من برای موتورم بنزین تهیه کرده بودم. از آنجا که مهوش از این بو خیلی خوشش می آمد، روی او بنزین ریختم. به شوخی گفتم این هم ادکلن برای تو تا مدام بویش را استنشاق کنی و حس خوبی بهت بدهد. در همین هنگام سیگار روشن کردم اما سیگارم باعث اشتعال لباس های آغشته به بنزین مهوش شد. ناگهان لباس هایش شعله ور شد و من سعی کردم او را خاموش کنم. حتی دست هایم دچار سوختگی شد، با کمک مردم آتش را خاموش کردیم و او را به بیمارستان بردیم.

  • دلیلی برای جنایت

همزمان با تحقیقات در خصوص مرگ مشکوک زن جوان، خانواده مهوش به دادسرا رفته و از شوهر صیغه ای دخترشان به اتهام قتل شکایت کردند.

یکی از اعضای خانواده مهوش در تحقیقات گفت: هومن دروغ گفته و مهوش هیچ علاقه ای به بوی بنزین نداشت. آنها مدام با هم اختلاف داشتند. یکی از موارد اختلافشان به 20 روز قبل برمی گردد. او قرار بود به شهر ما بیاید و تلفنی آمدنش را اطلاع داده بود. ما منتظر او بودیم که پلیس ترمینال تماس گرفت و گفت مهوش و هومن با هم در ترمینال درگیر شده اند و هومن او را کتک زده است. می خواستیم به تهران بیاییم که مهوش زنگ زد و گفت که موضوع مهمی نبوده و آشتی کردند.

او ادامه داد: هومن در کار جعل مدارک تحصیلی بود و مهوش از این موضوع خیلی ناراحت بود. به هومن گفته بود که از او شکایت می کند. از طرفی هومن راضی نبود مهوش را به عقد دائم خود دربیاورد و مدام سر این موضوع با هم دعوا داشتند. زمانی که مهوش دچار سوختگی شده بود، از بیمارستان با ما تماس گرفت و گفت که با هومن دعوایش شده و هومن او را آتش زده است. با شنیدن این حرف راهی تهران شدیم اما قبل از رسیدن ما مهوش در بیمارستان فوت کرده بود.

با توجه به اظهارات هومن درخصوص نداشتن اختلاف با همسرش، علاقه نداشتن مهوش به بوی بنزین، تهدیدهای زن جوان درخصوص برملا کردن راز جعل و خلافکاری های وی و اظهارات او قبل از مرگ، بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت هومن را صادر کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 732

به "شوهر صیغه ای زن 24 ساله را آتش زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوهر صیغه ای زن 24 ساله را آتش زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید