عضو ائتلاف فتح: نابودی داعش پیروزی برای همه دنیا بود

به گزارش مجله رویگری، نسیم عبدالله، عضو ائتلاف فتح گفت فتوای مرجعیت انگیزه زیادی برای نیرو های مسلح برای رویارویی با داعش ایجاد کرد؛ نابودی داعش نه تنها پیروزی برای عراق بلکه برای همه دنیا بود.

عضو ائتلاف فتح: نابودی داعش پیروزی برای همه دنیا بود

از وبلاگ اخوتنیا دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش ، به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، نسیم عبدالله، عضو ائتلاف فتح در مجلس عراق با اعلام اینکه نابودی گروه تروریستی داعش نه تنها پیروزی برای عراق بلکه برای همه دنیا بود، تاکید نمود فتوای مرجعیت انگیزه زیادی برای نیرو های مسلح برای رویارویی با داعش ایجاد کرد.

نسیم عبدالله گفت: فتوای مرجعیت، انگیزه زیادی برای نیرو های مسلح برای رویارویی با داعش ایجاد کرد و اگر فتوای مرجعیت نبود تروریست های داعش وارد بغداد شده و به استان های جنوبی و مرکزی رسیده بودند. حشد الشعبی نقش گسترده ای در نابودی داعش داشت و به همین علت درحال حاضر مورد هدف نهاده شده است و تیر ها به طرف آن نشانه رفته است.

عضو ائتلاف فتح اضافه کرد: هدف قرار دادن حشدالشعبی از حدود یک سال پیش زمانی که بعضی پایگاه های آن مورد حمله نهاده شد، شروع شد.گروه های تندرو همچنان در اطراف دیاله و صلاح الدین حضور دارند و سازمان حشدالشعبی را باید حفظ کرد. در صورتی که مقابله با این گروه ها متوقف گردد آن ها می توانند خود را بازتولید نمایند.

نسیم عبدالله گفت: راز قدرت تظاهرات و موفقیت آمیز بودن آن در مسالمت آمیز بودن آن است. تصویب قانون انتخابات یک پیروزی برای تظاهرنمایندگان است.

وی اضافه کرد: نارضایتی آمریکا از عادل عبدالمهدی پس از قرارداد تجاری با چین و بازگشایی گذرگاه البوکمال با سوریه واضح بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 564

به "عضو ائتلاف فتح: نابودی داعش پیروزی برای همه دنیا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو ائتلاف فتح: نابودی داعش پیروزی برای همه دنیا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید