علی نژاد: به تیراندازی در المپیک می توان امیداور بود ، باید فشنگ وارد کنیم

به گزارش مجله رویگری، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: با توجه به مسائل موجود باید فشنگ های با کیفیت از خارج از کشور وارد کنیم تا تیراندازان با آرامش بیشتری تمرین نمایند.

علی نژاد: به تیراندازی در المپیک می توان امیداور بود ، باید فشنگ وارد کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مهدی علی نژاد در ملاقات با ملی پوشان رشته تیراندازی گفت: تیراندازی از آن دسته رشته هایی است که می توان در المپیک به آن امیداور بود. جوانان تیرانداز ما با وجود تحریم ها و مسائل آنقدر با انگیزه تمرین می نمایند که قابل تحسین است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت: قطعا وزارت ورزش و فدراسیون یاری خواهند کرد که ورزشکاران المپیکی رشته تیراندازی دغدغه ای نداشته باشند و با تجهیزات به روز در المپیک حضور داشته باشند.

وی اضافه کرد: خیلی امیدواریم این فدراسیون با مدیریت و ورزشکاران توانمندی که دارد به رشته های مدال آور ما در المپیک اضافه کند. امیداورم موفقیت های بیشتری از این رشته ببینیم و یقین دارم این توانمندی وجود دارد.

در ادامه علی دادگر ضمن تشکر از حضور دکتر علی نژاد در فدراسیون تیراندازی گفت : تیراندازی با حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک موفقیت های زیادی را بدست آورد که در حال حاضر با کسب 6 سهمیه در صدر تمام فدراسیون های ورزشی قرار داریم.

او در انتها خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی بهتر کوشش می کنیم در آینده نیز موفقیت های جدیدی برای کشورمان رقم بزنیم و امیدواریم به لطف خدا و کوشش ورزشکاران و مربیان توانمندمان شاهد کسب نخستین مدال تاریخ تیراندازی در المپیک توکیو باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1018

به "علی نژاد: به تیراندازی در المپیک می توان امیداور بود ، باید فشنگ وارد کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: به تیراندازی در المپیک می توان امیداور بود ، باید فشنگ وارد کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید