فال روزانه سه شنبه 4 دی 1397

به گزارش مجله رویگری، فال روزانه 4 دی 1397: یک روز جدید و یک آغاز تازه. همه چیز در خصوص آغاز دوباره زندگی است. پس وقتی سفر جدیدی را آغاز می کنید، با خواندن فال روزانه خود بفهمید که خبرنگاران ها برای شما چه دارند.

فال روزانه سه شنبه 4 دی 1397

فال روزانه سه شنبه 4 دی 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - چهارمین روز از فصل زمستان بر متولدین این روز مبارک! بسیار جاه طلب، جذاب و پر انرژی هستید و این عاملی است که رابطه شما با دیگران را تقویت می نماید. سال جاری سال شماست. از لحاظ جسمانی بسیار قبراق هستید و سود اقتصادی هنگفتی نصیبتان خواهد شد. سعی کنید که از این دوران طلایی استفاده نموده و یاری رساندن به دیگران را از قلم نیاندازید. افراد مجرد این روز به احتمال در محیط کار با فردی آشنا می شوند که می تواند از لحاظ عاطفی جذبشان کند، پیشنهاد می گردد که با احتیاط بیشتری در این راه قدم بردارند.

فروردین

امروز حس مسئولیت پذیری در شما بالا است و در مقابل رفتارهای اجتماعی خود متعهد خواهید بود. با این حال مراقب باشید؛ چرا که ممکن است از سر بی توجهی، فردی نزدیک به خود را آزرده خاطر کنید. در واقع نیت شما خیر است، اما به اشتباه تصمیمی می گیرید که ممکن است باعث دلخوری دوست شما گردد. در چنین شرایطی موقعیت های هیجان انگیز بیشتر در به اشتباه افتادن شما موثر خواهند بود؛ بنابراین هیجان خود را از دست ندهید ولی مراقب باشید تا آسیبی به دیگران وارد نکنید. امروز برای پیشرفت در برنامه های کاری تان با دوستان مورد اعتماد خود مشورت کنید و با دیدی باز تصمیم بگیرید.

اردیبهشت

امروز باید به شدت مراقب باشید، چرا که حرف های شما ممکن است برای شما دردسر ساز شوند. پس مراقب آنچه که می گویید باشید و با دقت بیشتری با دیگران ارتباط برقرار کنید. تا جایی که ممکن است از اظهار نظرهای ناگهانی که از احساسات شما نشات می گیرند پرهیز کنید. اگر مراقب نباشید اینگونه اظهار نظرها به ضرر شما تمام شده و ممکن است بعدا دیگران علیه شما از آن استفاده نمایند. امروز باید لجبازی را کنار گذاشته و با روی خوش با دیگران روبرو شوید تا ببینید که همه چیز به شکل معجزه آسایی به نفع شما تمام خواهد شد و به راحتی روی همه تاثیرگذار خواهید بود.

خرداد

امروز کمی سردرگم هستید و نمی توانید رفتارهای دیگران را بخوبی درک کنید؛ شرایط بقدری گیج نماینده است که با دیدن واکنش های اطرافیانتان نمی توانید منظور آن ها را بخوبی درک کنید. از طرفی دیگر امروز نسبت به خواسته ها و اهداف خود نیز بیشتر از معمول حساس شده اید. ولی در نظر داشته باشید که برای رسیدن به خواسته هایتان باید نظم کاری و فکری خوبی داشته باشید و به اصول کلی خود در زندگی وفادار باشید. شما دوستان خوبی دارید که حاضرند شما را در برابر مسائل پیش رویتان حمایت نمایند و هر کاری که از دست شان برمی آید برای شما انجام دهند؛ پس خشنود باشید و همانگونه که شما نیز به آن ها یاری می کنید اجازه دهید تا آن ها نیز به شما یاری نمایند.

تیر

امروز باید سعی کنید که در تعامل و ارتباط با دیگران بخوبی عمل کنید. برای رسیدن به اهداف تان، خواسته های خود را بطور شفاف مطرح کنید تا دیگران دچار سوء تفاهم نشوند. هر کوششی که امروز برای ایجاد ثبات در روابط خود بکار می گیرید، در واقع مسائل کمتری را در آینده پیش رو خواهید داشت. از طرف دیگر شما در دنیای اطرافتان نقش مهم و موثری را ایفا می کنید. در واقع نقش شما در زندگی خود و دیگران، بار زیادی را از دوش دیگران برخواهد داشت و یاری های زیادی به آن ها خواهید کرد؛ با این حال هیچ گاه از یاداوری حس خود به همسر یا عشقتان خودداری نکنید و به او نشان دهید که هر روز برای تان ارزش و اهمیت دارد.

مرداد

امروز شما سرشار از انرژی های مثبت و خوبی هستید و این موضوع احساسات شما را برانگیخته نموده است. سعی کنید از این انرژی بخوبی بهره ببرید و در جستجوی ساختن ارتباطات خوب با افراد مهم و تاثیر گذار باشید و تا جایی که می توانید از افراد با انرژی های منفی فاصله بگیرید. شما بخوبی تشخیص خواهید داد که چه کسانی پیشنهادهای خوبی به شما می دهند و چه کسانی قصدشان نگران و مضطرب کردن شما است. بنابراین در ارتباطات خود مراقب باشید و از گروه دوم فاصله بگیرید. امروز احساس می کنید باید کاری را انجام دهید ولی دقیقا نمی دانید که چه باید بکنید. کمی بیشتر به اتفاقاتی که در چند روز گذشته افتاده فکر کنید؛ شاید جرقه ای به ذهنتان خود و آن را پیدا کردید.

شهریور

از دیگران بخاطر وضعی که در آن هستید شاکی نباشید؛ در واقع اگر هم دیگران در بوجود آمدن شرایط شما مقصر و سهیم باشند، نه تنها با رفتار شکایتمندانه شما شرایط شما تغییری نخواهد نمود و بهبودی در آن حاصل نمی گردد، بلکه مشکل دیگری برای شما ایجاد خواهد شد و آن حل کردن روابط آسیب دیده شما با آن ها است. با این حال اگر قدری کوشش کنید و از ارتباطات خوبی که با افراد پیروز دارید بهره ببرید، به راحتی خواهید توانست شانس تان برای پیروزیت را افزایش دهید. همواره آگاهی و ارتباطات مثبت نقشی موثر در پیروزیت شما خواهند داشت. اگر احتیاج است فردی را به عنوان واسطه بین خود و کسانی که گمان می کنید علت شکست شما هستند انتخاب کنید تا با واکنش های تند احتاقتصادی خود روابط تان را پیچیده تر نکنید.

مهر

سعی کنید امروز برنامه ریزی خوبی برای انجام کارهایتان داشته باشید؛ چرا که امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و در صورتی که کمی غفلت کنید نمی توانید همه کارهای خود را انجام دهید. امروز حتما در حفظ رابطه خود با دیگران مراقب باشید و سعی کنید رابطه تان با دیگران در بهترین حالت ممکن باشد. شاید فکر کنید که انجام کارها به تنهایی برای شما بهتر است و نتیجه بهتری خواهید گرفت، اما باید قبول کنید که انجام کارها به صورت گروهی نتایج بهتری برای شما به همراه خواه داشت. از برقراری ارتباط با افرادی که آن ها را بخوبی نمی شناسید نگران نباشید؛ در بیشتر مواقع ارتباطات از همین گونه خواهند بود.

آبان

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و بدنبال این هستید تا راه نجاتی برای خود پیدا کنید؛ در نظر داشته باشید که کارها بدون برنامه ریزی دقیق و حساب شده خوب پیش نخواهند رفت؛ پس از همین الان دست بکار شده و برای ادامه انجام کارها برنامه ریزی کنید. امروز باید بپذیرید که روز سختی پیش رو خواهید داشت و نمی توانید بخوبی از روز خود لذت ببرید. برای بعد از ظهر خود برنامه خاصی نچینید، چرا که پس از یک روز کاری خسته نماینده بهتر است که به خانه رفته و به اندازه کافی استراحت کنید. برعکس همواره ذهن شما از نظر عاطفی در شرایط خوبی قرار گرفته است و به همین دلیل می توانید مسائل موجود در رابطه تان را بخوبی حل کنید.

آذر

امروز احساس می کنید که در مدت اخیر بیش از حد توانتان پول خرج نموده اید و حالا که به موجودی حساب تان نگاه می کنید، چیزی در آن باقی نمانده است و احساس پشیمانی می کنید. شاید خود را سرزنش کنید و به این فکر کنید که در مدیریت اقتصادی خود بیش از حد بی ملاحظه بوده اید. اما گذشته را فراموش نموده و خود را بیش از این سرزنش نکنید. دیگر بیش از این به گذشته فکر نکنید و بخاطر داشته باشید که گذشته قابل تغییر نیست برای آینده خود برنامه ریزی اقتصادی خوبی داشته باشید و حتی اگر در این خصوص اطلاعات کافی ندارید به بازار رفته و کتابی در این زمینه خریداری کنید. مطالعه همواره به شما یاری خواهد نمود.

دی

امروز حس تنهایی از هر طرفی بر شما هجوم می آورد؛ چه در شادترین و شلوغ ترین جمع ها و چه در خلوت و تنهایی خودتان. شاید اتفاقاتی که در این مدت بری شما افتاده علت این موضوع باشد. به خود فرصت دهید؛ شما برای عبور از این مرحله به زمان احتیاج دارید. گذر زمان اوضاع را تغییر خواهد داد. مراقب افکار منفی خود باشید؛ شما ممکن است گمان کنید که لیاقت دوست داشته شدن ندارید ولی باید بدانید که این افکار نیتجه اوضاع روحی شماست و در واقعیت اینگونه نیست.

بهمن

امروز برای رسیدن به آرمش در احساسات خود موانع زیادی پیش رو می بینید؛ اما شاید این شرایط برخلاف تصور شما به نفع شما باشد. به خودتان بیش از حد سخت نگیرید و آن را برای خودتان عظیم نکنید. هر قدر در افکار خود منعطف باشید به نفعتان خواهد بود. به احساسات خود مسلط باشید و سعی کنید برداشت های پیچیده ای از آنچه در اطرافتان می گذرد نداشته باشید. مخفی نگه داشتن احساساتتان به شما این اجازه را خواهد داد که حریم خصوصی خود را حفظ نموده و خودتان را قربانی فسیرها و قضاوت های دیگران نکنید.

اسفند

امروز یکی از روزهای خوب اخیر در زندگی شماست. با وجود مسائل جزئی، حال کلی تان خوب است. امروز در هر موقعیتی که باشید، بخاطر حال خوبتان می توانید ارتباط خوبی با دیگران برقرار کنید؛ شخصیت انعظاف پذیر شما امروز یاری زیادی به شما خواهد نمود و مجموع این موارد روز پیروزی را برای شما رغم خواهد زد. امروز اطرافیانتان خیلی سخت و خشک هستند ولی این موضوع خللی در کارهای شما ایجاد نمی نماید. در ارتباط با مسائل احساسی امروز به نفعتان است منظم و متعهد باشید، در این صورت خواهید توانست بی هیچ مسئله ای با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید. فقط باید مواظب باشید فعالیت های اجتماعیتان با مسائل و وظایف شخصیتان تداخلی پیدا ننمایند.

منبع: setare.com
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1593

به "فال روزانه سه شنبه 4 دی 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 4 دی 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید