محکومیت متهم پرونده عرضه خارج از شبکه 3200 لیتر الکل

به گزارش مجله رویگری، مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از جریمه یک میلیارد و 600 میلیون ریالی متهم پرونده عرضه خارج از شبکه الکل اطلاع داد.

محکومیت متهم پرونده عرضه خارج از شبکه 3200 لیتر الکل

علی مبشری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: با کوشش سربازان گمنام امام زمان (عج)، محموله عظیم الکل طبی که توسط یک دستگاه کامیون در سطح شهر شیراز حمل می شد شناسایی شد.

او ادامه داد: گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان بلافاصله با اطلاع از موضوع در محل حاضر که طی بازرسی از کامیون مذکور 3200 لیتر الکل طبی را کشف و یک نفر را در این رابطه بازداشت کردند.

مبشری از تشکیل پرونده ای در این رابطه و ارسال به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات احتکار تعزیرات حکومتی فارس اطلاع داد و اضافه نمود: با توجه به حساسیت موضوع، تحقیقات گسترده ای پیرامون موضوع در شعبه انجام و نهایتا معین شد که متهم اقدام به دپوی مقادیر زیادی الکل در حومه شهر شیراز نموده و با سوءاستفاده از شرایط فعلی و کمبود این اقلام، اقدام به عرضه خارج از شبکه الکل می نموده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس افزود: با تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده حکم به توزیع الکل های مکشوفه در شبکه و جریمه یک میلیارد و 600 میلیون ریالی متهم صادر کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 875

به "محکومیت متهم پرونده عرضه خارج از شبکه 3200 لیتر الکل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت متهم پرونده عرضه خارج از شبکه 3200 لیتر الکل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید