مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله

به گزارش مجله رویگری، کانال سرعت گیر در انتهای کانال اصلی شوتینگ زباله قرار میگیرد و از پرتاب شدن زباله با سرعت بالا به سطل زباله جلوگیری میکند.کانال سرعتگیر برای مقاومت بیشتر در برابر ضربه زباله از ضخامت ورق 2 میلیمتر ساخته میگردد. سرعت گیر شوت زباله با زاویه استاندارد 45 درجه و با خمی برابر با قطر کانال شوتینگ ساخته میگردد.

مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله

کانال های شوت زباله بطورمعمول با قطر 50 و یا 60 سانتیمتر ساخته میگردد. کانال های سیستم شوتینگ زباله بدون هیچ گونه اتصالی بهم وصل میشوند به این معنی که لوله ها در همدیگر چفت میشوند.

نوع دوم، سیستم با جدا کننده زباله در مبداء می باشد در واقع در این سیستم کانال از دو قسمت جهت راهنمایی زباله های تر و زباله های خشک بصورت جداگانه تشکیل شده است و در ابتدا زباله ها بصورت جداگانه به سمت سطل مخصوص خود راهنمایی می شوند و براحتی زباله های قابل بازیافت بصورت جداگانه جمع آوری می گردند ومی توانند مجددا به چرخه بازیافت باز گردند.

دریچه های شوت زباله به گونه ای ساخته میگردد که دستگیره آن با خمکاری بر روی بدنه یک تکه بوجود می آید.دریچه های شوتینگ زباله بصورت وزنه ای بوده و با رها کردن دستگیره درب بسته میگردد. ابعاد دریچه های سیستم کمی از قطر کانال های اصلی کوچکتر ساخته میگردد که از انداختن زباله نا متعارف و بزرگ جلوگیری کند.

منبع مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله

انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1733

به "مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید