مقاله: راهنمای خرید کمربند مردانه

به گزارش مجله رویگری، نکته بعدی که باید به هنگام خرید یک کمربند مردانه مناسب به آن توجه گردد در نظر دریافت رنگ آن است. ساده ترین قانون برای ست کردن کمربند با لباس این است که رنگ کمربند باید همواره با رنگ کفش ها یکی باشد. بیشتر آقایان با پوشیدن کفش های مشکی مسئله ای ندارند و حداقل یک جفت کفش مشکی در خانه دارند، پس به همین دلیل به یک کمربند مردانه مشکی نیز برای پوشیدن به همراه آنها نیاز پیدا خواهند کرد. کمربند های چرم مشکی و یا قهوه ای تیره گزینه های مناسبی برای تکمیل پوشش های رسمی هستند.

مقاله: راهنمای خرید کمربند مردانه

· کمربندی را انتخاب کنید که در صورت لاغر و یا چاق شدن باز هم بتوانید از آن بهره ببرید.

با مطرح کردن نظرات مرتبط و یا همچنین تجربیات شخصی خود به کامل تر شدن این راهنمای خرید یاری کنید. قدردان توجه شما عزیزان هستیم.

برای جلوگیری از خشک شدن چرم کمربندها، می توان آنها را دور از نور آفتاب و به صورت عمودی نگهداری کرد. متاسفانه اکثر مردها کمربندهای خود را روی شلوار رها می نمایند که نگهداری کمربند به مدت طولانی در این شرایط، ظاهر چرم را خراب نموده و از عمر آن می کاهد. در نظر دریافت قسمتی جداگانه برای نگهداری کمربند ها و یا حتی آویزان کردن آنها در کنار کراوات ها می تواند به افزایش طول عمر مفید آنها یاری بسیاری کند.

عرض کمربند، بیانگر میزان رسمی و یا غیر رسمی بودن آن است. کمربند های عریض 3.9 سانتی متری، غیررسمی تر از کمربند های 3.4 سانتی متری تلقی می شوند. کمربند های باریک تر و یا پهن تر از مقدار گفته گردیده نیز وجود دارند اما این دو مقیاس، تنها استاندارد های فراوری کمربند مردانه می باشند. پس باید کمربند های عریض و اسپرت را با شلوار های غیر رسمی مانند جین ست کنید و کمربند های باریک را با شلوار های پارچه ای و یا به همراه کت و شلوار ست کنید.

منبع مقاله: راهنمای خرید کمربند مردانه

انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1746

به "مقاله: راهنمای خرید کمربند مردانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهنمای خرید کمربند مردانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید