مهمترین اولویت فعلی حفظ اشتغال موجود است

به گزارش مجله رویگری، قربان میرزایی صبح چهارشنبه در جمع معاونین و مدیران ستادی استانداری اظهار کرد:ارتباط مداوم با مردم و حضور میدانی مدیران و فرمانداران در عرصه و در میان مردم برای درک بهتر و ملموس تر مسائل آنان و چالش های جامعه باید مورد توجه و عملیاتی گردد.

مهمترین اولویت فعلی حفظ اشتغال موجود است

وی اضافه نمود: خدمت در جمهوری اسلامی بویژه خراسان رضوی توقف بردار نیست ومعاونین و بخش های ستادی استانداری ، فرمانداران و بخشداران و تمامی مدیران دستگاه های اجرایی باید برای ارائه خدمات مطلوب مبتنی بر برنامه ریزی با شتاب و کیفیت و بدون لحظه ای درنگ امور را به بهترین نحو به انجام برسانند.

سرپرست استانداری خراسان رضوی ادامه داد:در شرایط کنونی باید تمامی ظرفیت ها در همه بخش ها اعم از دولتی ، عمومی و خصوصی برای خدمت موثر به مردم به میدان بیاید و همه در کنار هم برای برطرف مسائل و مسائل کوشش موثر کنیم. رویکرد دولت در استان مدیریت جهادی است و در مدیریت جهادی لحظه ای توقف معنا ندارد و بدین منظور باید همه توان و امکانات را برای کار موثر و خدمت به مردم به کار بگیریم .

میرزایی تاکید نمود: مهمترین اولویت فعلی حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید است و باید ضمن کوشش برای برطرف موانع فراوری در جهت تحقق رویکرد اقتصاد مقاومتی با مشارکت مردم نهایت کوشش را انجام دهیم .

وی گفت:باید ظرفیت های مدنی تقویت شده و برای مشارکت و حضور نظامند مردم در عرصه توسعه و برطرف مسائل استان با برنامه ریزی موثر کوشش گردد در عین حال وجود شورای گفت وگوی دولت وبخش خصوصی ، خانه احزاب ، خانه تشکل های غیر دولتی ، مجمع مشورتی زنان و جوانان ، برگزاری میزهای گفت و گو با جوانان ، اقوام و کارگران ظرفیتی ارزشمند در این حوزه است که باید زمینه حضور آنان در میدان عمل به شکلی منطقی و برنامه ریزی شده برای حضور موثر بویژه در شرایط فعلی فراهم گردد.

میرزایی اعلام کرد:هر جا مردم خود در حل مسائل و در عرصه عمل حضور داشته اند نتیجه بسیار مطلوب و عملکردها موفق بوده است و امروز باید این توان عظیم به عرصه بیاید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 41

به "مهمترین اولویت فعلی حفظ اشتغال موجود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمترین اولویت فعلی حفظ اشتغال موجود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید