هرگونه عملیات برق رسانی مواکب با رعایت ایمنی کامل انجام گردد

به گزارش مجله رویگری، مدیر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق اهواز با تاکید بر لزوم توجه به مباحث ایمنی از سوی موکب داران و زائران اربعین حسینی، گفت: از موکب داران درخواست داریم تا هرگونه عملیات برق رسانی و نورپردازی مواکب با رعایت و حفظ ایمنی کامل انجام گردد.

هرگونه عملیات برق رسانی مواکب با رعایت ایمنی کامل انجام گردد

عماد حسینی در گفت وگو با مجله رویگری، اظهار کرد: تیمی متشکل از مهندسین ایمنی شرکت توزیع برق اهواز در بازدید از مواکب مستقر در راستا اربعین حسینی در منطقه سلیم آباد، عین دو، سیاحی اهواز، ضمن آنالیز موارد ایمنی کابل، تابلو و سیم کشی داخلی مواکب، هدایت های لازم به منظور برطرف موارد حادثه خیز و ناایمن را به موکب داران ارائه دادند.

وی با اشاره به ضرورت حفظ سلامتی موکب داران و زائرین اربعین حسینی اضافه نمود: شرکت توزیع نیروی برق اهواز کوشش دارد همگام با خیل عظیم زائران حسینی نسبت به فراهم کردن شرایط ایمنی و سلامتی که در نهایت به رفاه حال عزاداران منجر می گردد اقدام کند.

مدیر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق اهواز توضیح داد: بازرسین ایمنی این شرکت طی مدت برگزاری مراسم اربعین حسینی که پیش بینی می گردد سال جاری افزایش چشمگیری داشته باشد، آمادگی لازم به منظور همکاری و مشاوره در بهبود ایمنی مواکب را دارند.

حسینی ادامه داد: در این زمینه تقاضا داریم هرگونه عملیات برق رسانی و نورپردازی با رعایت و حفظ ایمنی کامل انجام گردد. در این راستا همچنین موکب داران از رهاکردن کابل و سیم برق بر روی زمین و در راستا تردد زائرین و ماشین آلات جدا خودداری نمایند.

مدیر ایمنی شرکت توزیع برق اهواز گفت: در این بازدیدهای فنی همه موکب ها مورد آنالیز قرار می گیرند و موارد خطرآفرین که امکان برق گرفتگی و آتش سوزی در آن وجود دارد، شناسائی و به متولی موکب اطلاع رسانی می گردد تا نسبت به برطرف این نقص ها اقدام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 398

به "هرگونه عملیات برق رسانی مواکب با رعایت ایمنی کامل انجام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگونه عملیات برق رسانی مواکب با رعایت ایمنی کامل انجام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید