کونته: سایر باشگاه ها مسائلی مانند لوکاکو و برزوویچ را بهتر مدیریت می نمایند!

به گزارش مجله رویگری، سرمربی تیم اینتر گفت: سایر باشگاه ها در مدیریت خود نسبت به وضعیتی مانند درگیری لوکاکو و برزوویچ بهتر عمل می نمایند.

کونته: سایر باشگاه ها مسائلی مانند لوکاکو و برزوویچ را بهتر مدیریت می نمایند!

به گزارش خبرنگاران، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از دربی میلان در هفته چهارم رقابت های سری A گفت: همه دربی ها خاص هستند و دیدار فردا شب هم همین گونه خواهد بود. قرار است به مصاف یک تیم خوب برویم و مثل همواره سعی می کنیم به بهترین نحو برای دیدار آماده شویم. مطمئنا مسابقه سختی خواهیم داشت اما من همواره پیروزی را می خواهم زیرا برنده شدن جنبه های مثبت و همچنین شور و شوق را در پی دارد. در همه بازی ها حداکثر کوشش خودمان را نشان می دهیم. بعضی اوقات در انجام این کار پیروز هستیم و گاهی اوقات هم نه اما بازیکنانم تعهد زیادی را از خود نشان می دهند و باید به پیشرفت ادامه دهیم.

سرمربی اینتر اعلام کرد: در بازی سه شنبه اسلاویا پراگ مثل یک حریف قدرتمند ظاهر شد. آنها سال گذشته در لیگ اروپا کیفیت خود را نشان دادند. در حال حاضر بازیکنانی را در اختیار داریم که در آن دیدار، اولین حضورشان در لیگ قهرمانان را تجربه کردند و بسیاری دیگر نیز هنوز تجربه انجام 10 بازی در این رقابت ها را ندارند. باید درک کنیم اشتباهمان کجا بوده و خودمان را بهبود ببخشیم. مارکو جامپائولو لیاقت آنچه به دست آورده را داشته و سزاوار این فرصت است.

وی گفت: از اینتر در تلویزیون و روزنامه ها زیاد صحبت و به من گفته شده که این موضوع عادی بوده و همواره در سال های اخیر اتفاق افتاده است. سایر باشگاه ها در مدیریت خود نسبت به وضعیتی مانند درگیری لوکاکو و برزوویچ بهتر عمل می نمایند. حتی در خارج از میدان هم شکاف هایی موجود است که همه باید در کنار یکدیگر این خلاها را پر کنیم. بهانه سال های اخیر خوب نیست و نباید مورد قبول ما باشد. باید همگی کوشش کنیم اوضاع را تغییر دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 341

به "کونته: سایر باشگاه ها مسائلی مانند لوکاکو و برزوویچ را بهتر مدیریت می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: سایر باشگاه ها مسائلی مانند لوکاکو و برزوویچ را بهتر مدیریت می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید