گل محمدی: رسول پناه مانند بولدوزر از روی تیم رد شد و رفتنش دردی را دوا نمی کند، باید تحمل کنیم و تمرکزمان را از دست ندهیم

به گزارش مجله رویگری، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است رئیس پیشین هیئت مدیره این باشگاه مانند بولدوزر از روی تیم رده شده و رفتنش دردی را دوا نمی کند.

گل محمدی: رسول پناه مانند بولدوزر از روی تیم رد شد و رفتنش دردی را دوا نمی کند، باید تحمل کنیم و تمرکزمان را از دست ندهیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از شکست 2 بر یک تیم پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: ما خیلی خوب بازی را آغاز کردیم و توانستیم به گل برسیم و حتی می توانستیم به گل دوم هم برسیم. روی دو ضربه ایستگاهی که در کل 90 دقیقه تیم حریف توانست از آن استفاده کند، گل خوردیم. کلاً دو بار روی دروازه ما آمدند و متأسفانه هر دو بار هم گل خوردیم. بعد هم روی این زمین که فوتبال بازی کردن روی آن سخت است، بچه ها کوشش زیادی کردند، اما به گل نرسیدیم. به تیم آلومینیوم تبریک می گویم. باید بیشتر کار کنیم و حواس مان بیشتر به کارمان باشد. البته یکسری مسائل وجود دارد، ولی باید تمرکزمان روی کار و تمرینات باشد تا ان شاءالله در ادامه بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در خصوص اینکه دلیل حضور مهدی شیری در قلب خط دفاع شرح داد: انصاری هنوز شرایط بازی ندارد و حداقل باید چند بازی تدارکاتی انجام دهد تا در این بازی های سخت بازی کند. واقعاً ریسکش بالاست. من با خود این بازیکن هم صحبت کردم و حاضر نیستم چنین ریسکی کنم تا خدای نا نموده باز هم مصدوم گردد. در هر صورت ما دو دفاع وسط مان را برای این بازی با توجه به شرایطی که در بازی قبل برای مان به وجود آوردند، در اختیار نداشتیم. هر چه داشتیم در خط دفاع و حمله استفاده کردیم، ولی در هر صورت اتفاقاتی که از گذشته برای ما افتاده تبعاتی دارد و ما این تبعات را می گذرانیم. متأسفانه شرایط به نحوی است که تا می توانیم باید تحمل کنیم و تمرکزمان را از دست ندهیم و به راه مان ادامه دهیم. مسائل هست ولی باید با آن بجنگیم. هم در بحث های اقتصادی و هم اتفاقاتی که از گذشته افتاد باید بجنگیم و باید از این مسائل عبور کنیم.

وی در خصوص جدایی رسول پناه از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز توضیح داد: رفتن او دردی را دوا نمی کند. رسول پناه چند ما اینجا بود و انقدر مسائل ایجاد کرد و مثل بولدوزر از روی تیم رد شد. هیچکس هم نیست که بپرسد چرا این کارها را کرد. متأسفانه سال جاری این شرایط را برای پرسپولیس رقم زدند. همانطور که قبلاً گفتم نمی خواستند ما نتیجه بگیریم و پنجمین قهرمانی را پرسپولیس به دست بیاوریم. فکر می کنم دلیل اصلی همین بود. وگرنه برای تیمی که آبرو و حیثیت برای فوتبال ایران کسب نموده است، نباید بعد از صعود به فینال آنقدر مشکل ایجاد گردد. من مطمئنم دستان زیادی در کار بود تا اجازه ندهند تیم به راه خودش ادامه دهد. هیچکس هم نیست که جواب بدهد و در خصوص این مسائل صحبت کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی پرسپولیس در ادامه شرح داد: تبعات تصمیماتی که قبلاً گرفتند را ما می دهیم. اجازه دادند بازیکنان یکی یکی رفتند و بعد هم بیانیه می دادند که رفتن بازیکن تأثیری ندارد. بیانیه چیپ و مسخره ای دادند و برای خودشان خواستند کارها را با بیانیه توجیه نمایند. به هر حال این مسائل وجود دارد، اما همانطور که گفتم باید بیشتر کوشش کنیم و چاره ای نداریم. باید با این شرایط ادامه دهیم و حق نداریم نسبت به احساسات 40 میلیون طرفدار بی تفاوت باشیم. تبعیض برای تیم ها قائل می شوند، برای یک تیم چهار پنج نفر پولدار می گذارند و اجازه نمی دهند آب در دلشان تکان بخورد، برای یک تیم هم مثل ما آدم های ضعیف گذاشتند و آمدند و شخم زدند، ولی کسی نیست جواب بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1350

به "گل محمدی: رسول پناه مانند بولدوزر از روی تیم رد شد و رفتنش دردی را دوا نمی کند، باید تحمل کنیم و تمرکزمان را از دست ندهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: رسول پناه مانند بولدوزر از روی تیم رد شد و رفتنش دردی را دوا نمی کند، باید تحمل کنیم و تمرکزمان را از دست ندهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید