221 برنامه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش لرستان اجرا می شود

به گزارش مجله رویگری، خبرنگاران/لرستان مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: 221 برنامه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استان اجرا خواهد شد.

221 برنامه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش لرستان اجرا می شود

علی رضا نخعی 29 خرداد در جلسه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استان اظهار کرد: تحقق پذیری، بومی سازی و روان سازی در اجرای برنامه ها در دستور کار آمورش و پرورش لرستان است.

وی ادامه داد: برای اجرای برنامه های سال تحصیلی پیش رو باید به امکانات و ظرفیت های آموزش و پرورش استان توجه شود و بسته های تحولی پیشنهادی در سند تحول بنیادین باید با خلاقیت و نوآوری انجام گیرد

نخعی اضافه کرد: در اجرای برنامه ها نباید فقط به ترسیم و تدوین سند بسنده کرد و مدیران حوزه های مختلف آموزش و پرورش استان علاوه بر فراهم کردن بستر لازم در مدارس برای اجرای برنامه ها، ضمن نظرخواهی و تعامل با مدیران مدارس بر اجرا و چگونگی برنامه ها نظارت کنند.

وی یادآور شد: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش لرستان 221 برنامه برای سال تحصیلی 1399 -1400 درنظر گرفته شده که معاونت پرورشی فرهنگی با 42 برنامه، معاونت آموزش متوسطه با 29 و توسعه مشارکت ها با 24 برنامه بیشترین برنامه ها را برای اجرا در سال تحصیلی پیش رو دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 962

به "221 برنامه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش لرستان اجرا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "221 برنامه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش لرستان اجرا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید