بازارگرمی مربیان والیبال برای تیم ها، انتخاب بهترین گزینه مالی!

به گزارش مجله رویگری، سی و دومین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال اواخر سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام باقی ماند و تکلیف قهرمان معین نشد. با اعلام رئیس فدراسیون والیبال فصل جدید مسابقات لیگ برتر به احتمال بسیار از شهریور ماه شروع به کار خواهد کرد.

بازارگرمی مربیان والیبال برای تیم ها، انتخاب بهترین گزینه مالی!

داورزنی ضمن اعلام تاریخ جدید شروع رقابت های لیگ برتر تاکید کرد تیم ها در تاریخ های معین شده نسبت به تسویه حساب ها و بدهی های خود اقدام کنند و در صورت عدم تعهدات تیم ها، قوانین سخت گیرانه ای برای ورود به لیگ وجود دارد. حتی اگر بشود لیگ را با 8 تیم شروع خواهد کرد.

در سال های گذشته بحث پرداخت قراردادها و عدم تسویه حساب باشگاه ها بارها مطرح شده است و هر بار به هر ترتیبی که شد با تعهدات دقیقه 90 تیم ها راهی رقابت ها شدند. باید دید اینبار محمدرضا داورزنی تا چه اندازه به قوانین سخت و محکم اتکا خواهد کرد.

به هر ترتیب اولتیماتوم داورزنی برای تسویه حساب باشگاه ها شاید موجب کاهش تعداد تیم ها در رقابت های فصل جدید شود و همین دلیلی شود تا مربیان هر چه سریع تر به فکر تیم مورد نظر خود باشند.

با شروع فصل جابجایی، تیم ها شروع به یارگیری و جذب بازیکنان مورد نظر خود کرده اند و در این بین باشگاه شهداب یزد پیشتاز است. عباسعلی میرحسینی که فصل گذشته به عنوان سرمربی هدایت شهدابی ها را بر عهده داشت در فصل جدید به عنوان مدیرعامل کار خود را ادامه خواهد داد و شروع به جذب بهترین های لیگ کرده است.

همانگونه که بازار جابجایی گرم است اما نکته مهم در این بین بحث بازارگرمی برخی از مربیان است. مربیانی که سال ها در والیبال ایران حضور دارند و به پشتوانه همین تجربیات در زمین والیبال این روزها به دنبال انتخاب بهترین گزینه فصل آینده از نظر مالی هستند.

برخی از مربیان با حضور در دفتر مدیران عامل باشگاه ها و یا با واسطه با مدیر تیم مورد نظر ارتباط برقرار می کنند و مدعی می شوند که از سوی سایر تیم ها نیز پیشنهاداتی دارند. به این ترتیب با بازارگرمی برای خود در صدد افزایش رقم قرارداد و یا جذب نظر مسئولان تیم مورد نظر هستند. شروع همزمان مذاکرات برخی از مربیان با مدیران عامل باشگاه شیوه ای است که برخی مربیان در فصل جابجایی در پیش گرفته اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 920

به "بازارگرمی مربیان والیبال برای تیم ها، انتخاب بهترین گزینه مالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازارگرمی مربیان والیبال برای تیم ها، انتخاب بهترین گزینه مالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید