باشگاه پرسپولیس: تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم

به گزارش مجله رویگری، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای خاطرنشان کرد تخلف باشگاه سپاهان درباره شعارهای پخش شده در استادیوم نقش دنیا را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ فوتبال گزارش می نماید.

باشگاه پرسپولیس: تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم

به گزارش خبرنگاران، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: طبق قانون سازمان لیگ، تیم میزبان حق دارد در هر نیمه سه مرتبه از بلندگوهای ورزشگاه خانگی خود، شعار هواداری به مدت سه دقیقه پخش کند تا به بازیکنان انرژی بدهد.

در این قانون به صراحت عنوان شده تیم میزبان حق استفاده از شعارهایی در رابطه با تبعیض نژادی و قومیتی یا توهین و تحقیر تیم مقابل و حتی به میان آوردن نام تیم حریف را ندارد.

با این حال در دقایق سرانجامی نیمه اول، از بلندگوهای ورزشگاه نقش دنیا، شعاری علیه پرسپولیس و حتی استقلال پخش شد که این موضوع بین دو نیمه به ناظر بازی اعلام شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم، این موضوع به شکل دیگری رقم خورد و این بار در شعار مربوط به طرفداران سپاهان، واژه هایی در جهت تمسخر و تحقیر نام باشگاه عظیم پرسپولیس به گوش رسید. اتفاقی که تعجب حاضران در ورزشگاه را در پی داشت.

همان زمان، همراهان پرسپولیس اعتراض خود در خصوص شعارهای در حال پخش را اعلام کردند اما در کمال تعجب، ناظر بازی اعتقاد داشت این واژه را به گوش خود نشنیده و اگر بشنود، واکنش نشان خواهد داد! البته در سرانجام بازی از سوی ناظر بازی اعلام شد فرد مورد اعتمادی به او گفته است که این شعارها سر داده شده و قابل تشخیص بوده است.

پرسپولیس امروز (دوشنبه) در این مورد، به صورت مکتوب و با ارسال نامه به سازمان لیگ و کمیته اخلاق، شکایت قاطعانه خود را اعلام می نماید تا مسائل اینچنینی با پیگیری باشگاه پرسپولیس برای همواره در فوتبال ایران ریشه کن گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1585

به "باشگاه پرسپولیس: تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید