برد آرسنال مقابل آستون ویلا؛ بازگشت بزرگ توپچی ها

به گزارش مجله رویگری، آرسنال پیروز شد در امارات مقابل آستون ویلا از شکست پیروزی بسازد.

برد آرسنال مقابل آستون ویلا؛ بازگشت بزرگ توپچی ها

به گزارش گروه ورزشی مجله رویگری، توپچی ها در دیداری که در نیمه اول ده نفره شده و تا دقیقه 80 از حریف عقب بودند، در نهایت در ده دقیقه خاتمهی به دو گل رسیده و به سه امتیاز حساس دست یافتند.

در همان دقیقه دو مایتلند نایلس با حرکت به سمت دروازه آستون ویلا صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه 11 مک گین از فاصله ای دور اقدام به ضربه زدن به سمت دروازه آرسنال کرد اما ضربه او در اختیار برند لنو نهاده شد.

در دقیقه 16 اولین فرصت آرسنال ایجاد شد اما ضربه په په توسط مدافعان آستون ویلا دفع شد و در ریباند نیز اوبامیانگ نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

اما در دقیقه 20 آستون ویلا به گل رسید. ارسال تماشایی مک گین در موقعیت بسیار خوب به انور القاضی رسید و او بدون یارگیر و با ضربه ای دقیق برند لنو را مغلوب کرد.

در اواسط نیمه نخست ساکا از گوشه محوطه جریمه آستون ویلا اقدام به ضربه زدن کرد اما شوت از با اختلاف کمی به بیرون زمین رفت.

در اواخر نیمه اول مایتلند نایلس با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار آرسنال سختتر گردد و در نهایت نیمه اول با فزونی 0-1 آستون ویلا به خاتمه رسید.

در همان آغاز نیمه دوم یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی خوب نصیب مک گین شد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 53 و روی ارسال بازیکنان آستون ویلا، سوکراتیس تا آستانه باز کردن دروازه خودی پیش رفت اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

اما در دقیقه 58 گوندوزی در محوطه آستون ویلا متوقف شد تا آرسنال صاحب یک ضربه پنالتی گردد و نیکلاس په په گل تساوی را به ثمر برساند.

اما تنها دو دقیقه بعد آستون ویلا به گل دوم رسید. روی پاس گرلیش، وسلی در محوطه جریمه با یک ضربه زمینی و فنی گل دوم تیمش را وارد دروازه برند لنو کرد.

در دقیقه 78 چمبرز از پشت محوطه اقدام به تهدید دروازه آستون ویلا کرد اما مدافعان این تیم مقابل این ضربه ایستادگی کردند.

اما در دقیقه 81 آرسنال به گل تساوی دست یافت. با ارسال گوندوزی و در مقابل شلوغی دروازه، چمبرز پیروز شد با ضربه ای دقیق گل دوم آرسنال را به ثمر برساند.

اما در دقیقه 83 بازگشت توپچی تکمیل شد. این بار پیر آمریک اوبامیانگ پیروز شد با یک ضربه ایستگاهی تماشایی گل سوم آرسنال را وارد دروازه آستون ویلا کند.

در ادامه کوشش آستون ویلا نتیجه ای نداشت و آرسنال 2-3 در این دیدار سخت به فزونی رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 353

به "برد آرسنال مقابل آستون ویلا؛ بازگشت بزرگ توپچی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد آرسنال مقابل آستون ویلا؛ بازگشت بزرگ توپچی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید