تأمین احتیاج های توسعه منطقه ای و ملی از برنامه های دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش مجله رویگری، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از برنامه های این دانشگاه را تأمین احتیاج های توسعه منطقه ای و ملی دانست و گفت: در حوزه تبلیغات بر تبلیغات منطقه ای و محلی متمرکز هستیم.

تأمین احتیاج های توسعه منطقه ای و ملی از برنامه های دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: امروز این دانشگاه بعنوان یک دانشگاه پیشتاز در عرصه کیفیت گرایی در سطح آموزش عالی مطرح است.

وی اضافه نمود: دانشگاه جامع علمی کاربردی متولی اصلی آموزش های مهارتی در حوزه مهارت های خاص و شغل محوراست. مأموریت و صندلی این دانشگاه در اسناد بالادستی و مراجع ذیربط از جمله برنامه های جامع توسعه کشور، شورای انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی تثبیت شده است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه نمود: دانشگاه جامع علمی کاربردی با اجرای برنامه های کیفی از جمله ساماندهی شرایط رؤسای مراکز، تثبیت شرایط مراکز، تصویب اساسنامه مراکز و ساماندهی مدرسان به شرایط باثباتی رسیده است و می تواند یک حرکت جهشی را در امسال داشته باشد.

وی گفت: در دو سال اخیر بالغ بر دویست استارتاپ در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شده است و مراکز رشد در این دانشگاه توسعه خوبی داشته اند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید نمود: امروز این دانشگاه بعنوان یک دانشگاه کیفی و شاخص در آموزش های مهارتی مطرح است و میزان گرایش به این دانشگاه و پذیرش دانشجو در سال های اخیر رشد داشته است. ما باید از تمامی فرصت ها و امکانات برای معرفی بهتر این دانشگاه به جامعه استفاده کنیم.

امید اضافه نمود: با توجه به برنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی که در تأمین احتیاج های توسعه منطقه ای و ملی است، در حوزه تبلیغات نیز تمرکز ما بر تبلیغات منطقه ای و محلی است. ما باید با نگاه مثبت و با امیدبخشی و کوشش مضاعف راستا پیشرفت دانشگاه را طی کنیم. در سال های اخیر دانشگاه توانسته خود را قوی نموده و سرمایه و توان تجهیزاتی خود را افزایش دهد. ما باید حداکثر استفاده را از ظرفیت فضای مجازی، مراکز، دانشجویان و دانش آموختگان در توسعه پذیرش و جذب در دانشگاه بکار گیریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1565

به "تأمین احتیاج های توسعه منطقه ای و ملی از برنامه های دانشگاه علمی کاربردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأمین احتیاج های توسعه منطقه ای و ملی از برنامه های دانشگاه علمی کاربردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید