تجهیزات ورزش جانبازان و معلولین را بومی سازی کردیم

به گزارش مجله رویگری، به گزارش خبرنگاران، محمد تابع در مراسم رونمایی از تجهیزات ملی کمیته ملی پارالمپیک که امروز برگزار گردید، گفت: کوشش زیادی برای تولیدات ملی و بومی سازی وسایل در بخش ورزش جانبازان و معلولین صورت گرفت. اقدامات زیادی برای خریداری وسایل شد و رایزنی های زیادی انجام گرفت.

تجهیزات ورزش جانبازان و معلولین را بومی سازی کردیم

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

وی ادامه داد: به وسیله کمیته ملی پارالمپیک با شرکت های سازنده که مورد تایید کمیته بین المللی پارالمپیک هستند ارتباط گرفتیم اما پاسخ آنها برای همکاری و در اختیار دریافت تجهیزات لازم منفی بود.

تابع توضیح داد: به برکت جمهوری اسلامی و با همکاری وزارت دفاع اما فراوری بعضی تجهیزات را با استانداردهای لازم شروع کردیم که یکی از آنها میز وزنه برداری است که به زودی فراوری انبوه آن را شروع می کنیم.

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک اظهار داشت: بحث بعدی فراوری رمپ بوچیا است. ورزشکاران این رشته از این امکانات محروم بودند، اما با همکاری وزارت دفاع، بومی سازی شد و نمونه اولیه به دستمان رسید و فراوری انبوه خواهد شد. موضوع بعدی فراوری توپ بوچیا بود که اقدامات مربوطه برای فراوری آن صورت گرفته است. همچنین بحث بومی سازی دیسک و دیگر وسایل در دوومیدانی صورت گرفته است.

تابع به فراوری نوشابه های ورزشی که با همکاری یک شرکت انجام می گردد هم اشاره نمود و تاکید نمود: این نوشابه خاص ورزش فراوری می گردد. این نوشابه حاوی مواد مورد احتیاج و متناسب با ورزشکاران است. در واقع با این نوشابه، املاح مورد احتیاج ورزشکاران تامین می گردد و بدن آنها به مرحله ریکاوری می رسد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1380

به "تجهیزات ورزش جانبازان و معلولین را بومی سازی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیزات ورزش جانبازان و معلولین را بومی سازی کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید