حیدری: چرا عاملان درگیری بازی با گل گهر جریمه نشدند؟

به گزارش مجله رویگری، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: ساپینتو جریمه شد، اما چرا کسانی که باعث شدند درگیری در بازی گل گهر به وجود بیاید جریمه نشدند.

حیدری: چرا عاملان درگیری بازی با گل گهر جریمه نشدند؟

خسرو حیدری مربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی آبی ها مقابل ذوب آهن گفت: بازی واقعاً سختی بود. ذوب آهن نشان داد بی فایده نبوده که تا الان باختی نداشته است. جوان های خیلی خوبی دارند و به مهدی تارتار تبریک می گویم. با تیمی که درست نموده واقعاً خیلی خوب بازی کردند. آن ها خیلی خوب دفاع می کردند. یعنی تیم خیلی منسجمی داشتند. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم که برای مان خیلی مهم بود.

مربی استقلال در مورد داوری این ملاقات مطرح کرد: باز ما یکی دو صحنه داشتیم که مشکوک به پنالتی بود. مخصوصاً صحنه ای که مدافع ذوب آهن بی دقتی کرد و جای توپ آرش رضاوند را زد. در مورد داوری دیگر ن می دانیم چه بگوییم.

وی در مورد نبود ساپینتو روی نیمکت استقلال گفت: حضور سرمربی روی نیمکت خیلی تأثیرگذار است. در نبود او وظیفه من و ماتا دو برابر می گردد سعی کردیم با بچه ها لب خط صحبت کنیم تا بچه ها بتوانند استراتژی تیم را پیاده نمایند.

حیدری در مورد اینکه جریمه اقتصادی ساپینتو شدید بود، مطرح کرد: فکر می کنم برای استقلال همه چیز فرق دارد. اگر ساپینتو را جریمه می کردند نمی دانم چرا بقیه را جریمه نکردند. کسانیکه باعث شدند آن درگیری پیش بیاید. ساپینتو را اینقدر آرام ندیده بودم. مقابل گل گهر او با امیر قلعه نویی خوش و بش هم کرد و خیلی هم به هم احترام گذاشتند. فکر می کنم تا 20 دقیقه اول نه قلعه نویی کنار خط آمد نه ساپینتو، ولی متأسفانه از قبل هم روی ساپینتو مقداری زوم نموده بودند.

مربی استقلال در مورد اینکه داوران ایرانی بیشتر از کشور های دیگر کنار خط می آیند و به مربیان تذکر می دهند، گفت: این سؤال را باید از خداداد افشاریان بپرسید که این داوران را انتخاب می نماید. حتماً آن ها را قانع نموده اند که لب خط بیایند و مسئله ای را با کادر فنی هر دو تیم در میان بگذارند. فکر می کنم تمرکزشان را باید روی صحنه هایی که پیش می آید و تعجب برانگیز است، صحنه هایی که پنالتی واضح هستند و نمی گیرند، بگذارند بهتر است.

وی در مورد ادامه کار استقلال در مسابقات لیگ برتر گفت: روند خیلی خوبی داشتیم رو به رشد بوده و باید همین را ادامه دهیم. دو بازی دیگر داریم که سه امتیاز هر دو بازی را می خواهیم. برای اینکه بتوانیم روند رو به رشد خودمان را ادامه بدهیم.

حیدری در مورد اینکه به نظر می رسد رفتار مصطفی آجورلو با بازیکنان قهری است، مطرح کرد: فکر نمی کنم اینطور باشد. از وقتی به استقلال آمده واقعاً تمام تلاشش را نموده که برترین امکانات را برای بازیکنان فراهم کند. فکر می کنم تا الان هم کارش را درست انجام داده است. مواقعی شاید مسائل اقتصادی باشد که این برای استقلال و پرسپولیس خیلی عادی است. زمانی که خودم هم بازی می کردم همواره مسائل اقتصادی بود. امیدواریم این مسائل حل شوند. آجورلو سال قبل پیروز شد تیم را قهرمان کند. همه کار کرد تا تیم قهرمان گردد وقتی تیمی قهرمان می گردد از مدیرعامل تا تدارکاتش زحمت کشیدند. با این مدیریت تیم قهرمان شد. سال جاری هم فقط به قهرمانی فکر می کنیم. ان شاءالله بتوانیم به این مهم برسیم و از قهرمانی سال گذشته دفاع کنیم.

مربی استقلال در مورد توئیت سیاوش یزدانی علیه ساپینتو که بعداً آن را پاک کرد، گفت: این را باید از سرمربی بپرسید که چه پیش آمده و چه شده است.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مهر 1401 بروزرسانی: 23 مهر 1401 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 2049

به "حیدری: چرا عاملان درگیری بازی با گل گهر جریمه نشدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: چرا عاملان درگیری بازی با گل گهر جریمه نشدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید