تور هند ارزان: دو سوم بازار بیمه هند در اختیار دولت هند

به گزارش مجله رویگری، دولت هند می گوید: اجازه عرضه اولیه بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه عمر در این کشور در بورس لندن را نخواهد داد.

تور هند ارزان: دو سوم بازار بیمه هند در اختیار دولت هند

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، یک منبع مطلع گفت که دولت هند پیشنهاد عرضه اولیه سهام شرکت بیمه LIC این کشور که بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات بیمه عمر در سراسر هند به تعداد می رود در بورس لندن را رد نموده است.

وزارت سرمایه گذاری و مدیریت بخش عمومی هند گفته که این شرکت همچنان باید تحت کنترل دولت هند بماند.

توهین کانتاپاندی، وزیر سرمایه گذاری و مدیریت بخش عمومی هند در این باره تاکید نموده که بسیاری از طرف های خارجی هم برای خرید سهام شرکت های LIC درخواست داده اند.

پاندی بعلاوه گفته که بورس هند به میزان کافی هم بزرگ است و هم نقدینگی کافی دارد. هم اکنون صد درصد سهام شرکت بیمه عمر LIC در اختیار دولت هند است و به طور کلی دولت دهلی نو دو سوم کل بازار بیمه هند را در اختیار دارد.

حدود 300 میلیون نفر در هند دارنده بیمه عمر بوده و مشتری شرکت LIC هستند. تعداد کارکنان این شرکت بالای 100 هزار نفر برآورد می شوند.

دولت هند به خاطر بحران پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته تا بخشی از دارایی های خود را به ارزش 23 میلیارد دلار واگذار کند که از جمله آن می توان به همین شرکت LIC اشاره نمود. ارزش کل LIC، 106 میلیارد دلار برآورد شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1721

به "تور هند ارزان: دو سوم بازار بیمه هند در اختیار دولت هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هند ارزان: دو سوم بازار بیمه هند در اختیار دولت هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید