اخبار اقتصادی

کمیته شناسایی بازارهای جدید هدف گردشگری اصفهان تشکیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان امروز در نشست شورای سیاست گذاری توسعه گردشگری و صنایع دستی استان از تشکیل کمیته شناسایی بازارهای جدید هدف گردشگری اصفهان اطلاع داد.

29 مرداد 1398

حناچی در شورای شهر : اگر طبق مصوبات شورا عمل می شد امروز با بدهی 50 هزار میلیاردی روبرو نبودیم

خبرنگاران انلاین:شهردار تهران در جلسه آنالیز گزارش تفریغ بودجه سال 96 در صحن علنی شورای شهر گفت: اگر همواره در جهت برنامه های مصوب شورا حرکت می شد با بدهی بالای 50 هزار میلیارد تومان روبرو نمی شدیم.

18 مرداد 1398

درآمدهای کم، زمین های بدون چمن؛ مسائل این روزهای گلف

ملی پوش گلف ایران در خصوص شرایط گلف شهرستان ها و کشور می گوید از آنجایی که این رشته درآمد چندانی ندارد برای تامین مخارج زندگی خود به کار دیگری هم مشغول است که این موضوع به امکانات کم شهرستان ها بی ربط نیست.

17 مرداد 1398

موسوی: دیپلماسی ادامه دارد

سخنگوی دستگاه دیپلماسی با بیان اینکه وزارت خارجه با اقتدار از تمام توان و ظرفیت خود برای پیشبرد اهداف کشور به منظور کاهش فشارهای ناشی از جنگ مالی استفاده می نماید، عنوان نمود: دیپلماسی ادامه دارد.

11 مرداد 1398

فتحی: برخلاف میل باطنی با سرمربیگری مجیدی در تیم امید موافقت کردیم!، صحبت های مطرح شده درباره شفر در شأن استقلال نیست

امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد این باشگاه با استراماچونی به توافق نهایی رسیده و فقط امضای قرارداد مانده است.

9 مرداد 1398

ادعای رویترز درباره اهداف سفر نخست وزیر ژاپن به ایران

یک رسانه غربی روایت خود را از اهداف ادعایی نخست وزیر ژاپن در سفر به تهران مطرح نموده است.

8 مرداد 1398

شینزو آبه 22 خرداد در تهران است

برخی منابع خبری اعلام کردند که نخست وزیر ژاپن احتمالا 22 خرداد به ایران سفر می کند و درباره طیفی از موضوعات با مقامات ایرانی رایزنی خواهد کرد.

6 مرداد 1398

پیشرفت شرکت های دانش بنیان یک ضرورت اساسی برای کشور است

تهرن- خبرنگاران- عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های دانش بنیان یکی از مهمترین ارکان توسعه علمی کشور هستند و پیشرفت این شرکت ها یک ضرورت اساسی برای کشور است.

1 مرداد 1398

منتظری: بازیکنان را مقابل هوادار قرار ندهید، مردم باید بدانند در استقلال چه خبر است

مدافع استقلال می گوید پولی که به حساب هم تیمی هایش ریخته شده، باید 40 روز پیش به آن ها داده می شد.

31 تیر 1398

ترامپ اطلاعات ایران را در اختیار قانونگذاران آمریکایی قرار نمی دهد

تهران - خبرنگاران - درحالی که اختلافات میان دولت ترامپ و کنگره روز به روز افزایش می یابد، اعضای کنگره آمریکا روز سه شنبه از این مساله گلایه داشتند که دولت ترامپ در زمانی که تنش ها با ایران افزایش یافته اطلاعات کافی در اختیار آنان قرار نمی دهد.

31 تیر 1398

گزارش خرید آی گپ به سازمان بازرسی می رود

تهران-خبرنگاران- دقایقی قبل خبری در خصوص خرید 50 میلیاردی پیامرسان آی گپ با دلالی دو چهره مشهور منتشر شد. بر اساس سندی که از این خرید در کدال بورس وجود دارد می توان به نکاتی توجه کرد.

28 تیر 1398

نشست مشورتی ترکمنستان و آمریکا برگزار می گردد

سفارت آمریکا در ترکمنستان از برگزاری نشست مشورتی ترکمنی- آمریکایی در امسال اطلاع داد.

27 تیر 1398

بسته حمایتی دوم در انتظار تامین اعتبار ، تغییری در روش توزیع نداریم

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه به محض اختصاص مابه التفاوت ارز پتروشیمی ها، بسته حمایتی مرحله دوم را توزیع می کنیم، گفت: بسته حمایتی دوم نیز همچون مرحله اول، توزیع خواهد شد.

14 تیر 1398

کنگان آماده میزبانی از مسافران نوروزی است

شهرستان ساحلی کنگان در جنوب استان بوشهر آماده میزبانی از مسافران نوروزی است.

9 تیر 1398

هدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به رونق اقتصاد کمک می کند

به گزارش خبرنگاران، عصر دوشنبه در مراسمی با حضور ایرج پیروز مشاور و مسئول هماهنگی امور استان های وزارت صمت، داوود محمدی و سیده حمیده زرآبادی، منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری، یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیران دستگاه های اجرایی،...

7 تیر 1398

افزایش قیمت شکر در بازار برخی استانها ناشی از ضعف نظارتی است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از افزایش قیمت شکر در برخی بازاره از جمله استان کرمان گفت: برای تامین شکر در کشور هیچ مسئله ای نداریم و افزایش بی رویه قیمت شکر در این استان غیر قابل قبول و ناشی...

5 تیر 1398

توزیع بن کارت کالا برای کارگران

دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با طرح پیشنهاد توزیع بن کارت الکترونیکی برای کارگران، گفت: دستمزد سال 1398 کارگران باید به عدد سه میلیون و 760 هزار تومانی هزینه ماهانه سبد معیشت کارگران که در کمیته دستمزد تصویب شده، نزدیک شود.

4 تیر 1398

آنالیز بودجه 98 در مجلس انتها یافت

آنالیز جزئیات بودجه 98 بعد از دوازده روز و بیست و هفت جلسه سرانجام یافت.

31 خرداد 1398

جزئیات برگزاری آزمون های بین المللی ریاضی دانش آموزی اعلام شد

مسئول روابط عمومی انجمن ریاضیدانان جوان درباره آزمون های بین المللی پاسکال،کیلی و فرما گفت: این آزمون های بین المللی زیر نظر دانشگاه واترلو کانادا، در سطح دانش آموزی امروز در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار می گردد.

31 خرداد 1398

زاینده رود در نوروز زنده بماند

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نامه ای به وزیر نیرو تداوم بازگشایی دریچه های سد زاینده رود را با هدف نشاط اجتماعی و رونق گردشگری در نوروز 98 خواهان شد.

29 خرداد 1398
تعداد: (37)