اخبار اقتصادی

توئیت وزیر خارجه سوئیس درباره 100 سال روابط دیپلماتیک با ایران، عکس

وزیر خارجه سوئیس که در حال حاضر در ایران حضور دارد در پیامی در توئیتر به مراسم امروز در تهران درباره بزرگداشت 100 سال رابطه دیپلماتیک با ایران اشاره نمود.

30 مهر 1399

تفریحاتی که می توانید در شهر زیبای برگن تجربه کنید، عکس

جاذبه های برگن (Bergen) علاوه بر طبیعت دیدنی اش، معماری ساختمان ها، موزه ها، بازار، قلعه تاریخی برگن هاوس، میدان و اسکله زیبایش را هم شامل می شود.

23 مهر 1399

بچه ها تشنه سیستان و بلوچستان به بهانه آب، طعمه گاندو می شوند!

نبود شبکه آبرسانی در روستاهای سیستان و بلوچستان، مردم را مجبور به استفاده از گودال هایی به نام هوتگ می کند؛ هوتگ هایی که جان بچه ها بسیاری را گرفته!

22 مهر 1399

پیش بینی امروز 6 تحلیل گر بازار سرمایه از تحولات بورس پایتخت

خبرنگاران: ابهام اطلاعاتی که بر بازار حاکم است باعث شده رفتار سرمایه گذاران هیجانی دنبال گردد.

20 مهر 1399

دانشگاه محقق اردبیلی در رتبه بندی ISC پیروز به صعود 12 پله ای شد

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از ارتقای رتبه این دانشگاه در نظام رتبه بندی آی اس سی (ISC) در بین دانشگاه­ های جامع کشور اطلاع داد.

20 مهر 1399

گزارش بانک RBC از شرایط نامشخص ورود مهاجران جدید به کانادا و تاثیر آن بر بازار مسکن

عظیم ترین بانک کانادا می گوید مهاجرت یکی از عظیم ترین افول های خود را در سال های اخیر تجربه می نماید.

16 مهر 1399

آمریکا کوشش می نماید تا روسیه و چین نتوانند به ایران سلاح بفروشند

به گزارش خبرنگاران، مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا امروز آدینه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز خاطرنشان کرد که اگر تحریم های سازمان ملل متحد بار دیگر علیه تهران اعمال گردد، واشنگتن آماده است تا هرگونه اقدامی را برای جلوگیری از فروش تسلیحات...

16 مهر 1399

رشد پلتفرم های دیجیتال کشور در ایام کرونا

دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری گفت: پلتفرم های کشور در ایام کرونا رشد و ارزش افزوده چشمگیری داشتند.

14 مهر 1399

خبرنگاران بانک های خوزستان موظف به تسریع در پرداخت تسهیلات کرونا هستند

اهواز - خبرنگاران - استاندار خوزستان با بیان اینکه در تیرماه سال جاری 18 هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا به خوزستان اختصاص یافت، گفت: تمام شعب بانک های عامل پرداخت کننده این نوع تسهیلات، موظف به تسریع در انجام درخواست...

12 مهر 1399

خبرنگاران باغستان های سنتی قزوین موجب کاهش آلودگی هوا و مقابله با ریزگردها می شوند

قزوین-خبرنگاران-مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان قزوین گفت: باغستان های سنتی قزوین موجب کاهش آلودگی هوا و مقابله با ریزگردها می شوند و باید برای حفظ، نگهداری و توسعه آنها برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

11 مهر 1399

پمپئو: مقابله با تهدیدات چین از جنگ سرد دشوارتر است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزیر امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه مقابله با تهدیدات چین برای آمریکا را از شوروی در دوران جنگ سرد دشوارتر توصیف کرد.

10 مهر 1399

مسائل مالی اجتماعی در اولویت کاری دولت جدید تونس

نامزد نخست وزیری تونس، رفع کردن مسائل مالی و اجتماعی را از اولویت های برنامه کاری کابینه ا ش خواند.

6 مهر 1399

ترامپ و چالش انتخابات2020؛ پرزیدنت در برزخ تعویق یا کناره گیری

خبرنگاران، گروه بین الملل- عبدالحمید بیاتی: آمریکا در نوامبر سال جاری میلادی صحنه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و همچنین کنگره خواهد بود اما رقابت های ریاست جمهوری این کشور سایه سنگینی بر رقابت های کنگره انداخته است.

4 مهر 1399

تجربیات انتقال خون ایران در اختیار جامعه جهانی

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، با اشاره به حفظ استاندارد های خون در شرایط تحریم ها و کمبود، قرار دادن تجربیات خود را در اختیار جامعه جهانی، افتخاری برای کشور دانست.

31 شهریور 1399

تهیه بسته حمایتی گردشگری در پی شیوع موج دوم کرونا

معاون گردشگری کشور با اشاره به اهمیت همدلی و ارتباط دوسویه بین بخش دولتی و خصوصی بیان نمود: در شرایطی که با شیوع موج دوم کرونا به سمت تعطیلی بسیاری از مراکز گردشگری می رویم، قول هایی را از ریاست جمهوری برای تهیه بسته مخصوص حمایتی گردشگری گرفته ایم.

30 شهریور 1399

پرسپولیسی ها منتظر رسیدن پول برانکو از بلژیک

باشگاه پرسپولیس هفته گذشته مجوز بازی علیرضا بیرانوند را برای پوشیدن پیراهن آنتورپ بلژیک ارسال کرد تا کمیته جابجایی فیفا با این درخواست موافقت کند. از قرار معلوم فیفا نیز با درخواست باشگاه پرسپولیس و آنتورپ برای صدور مجوز قانونی این انتقال موافقت نموده...

28 شهریور 1399

فیلم ، وعده های آبکی آبفای خراسان شمالی ، آب هست، تدبیر نیست

مردم چند روستای شهرستان مانه و سملقان در استان خراسان شمالی مدت هاست که شاهد هدررفت آب از منبع آب روستاهای خود هستند و هر بار به وعده مسئولان آبفا در راستای تعمیر آن جامه عمل پوشانده نمی گردد.

24 شهریور 1399

علی نژاد: به تیراندازی در المپیک می توان امیداور بود ، باید فشنگ وارد کنیم

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: با توجه به مسائل موجود باید فشنگ های با کیفیت از خارج از کشور وارد کنیم تا تیراندازان با آرامش بیشتری تمرین نمایند.

21 شهریور 1399

همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشسته ها از اول مهر

آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه می گوید همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان و شاغلان هم تراز از اول مهر اجرایی خواهد شد.

20 شهریور 1399

مشکل آموزش وپرورش برای پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان

درحالیکه رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز از پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان بازنشسته اطلاع داد، وزیر آموزش و پرورش می گوید: برای پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان باید املاک مازاد بفروشیم اما املاک ما مشکلاتی ازجمله نداشتن سند دارد که فروش را دچار...

20 شهریور 1399
تعداد: (303)