علت انتقال ساختمان های استانداری به آفریقا

به گزارش مجله رویگری، خبرنگاران: معاون برنامه ریزی استاندار تهران درباره علت انتقال ساختمان های استانداری به بلوار آفریقا شرح داد.

علت انتقال ساختمان های استانداری به آفریقا

جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز حیاط با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

نعمت الله ترکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، درباره علت انتقال ساختمان های استانداری به ساختمان مرکزی استانداری، گفت: دلیل این امر پراکندگی 9 ساختمان زیر مجموعه استانداری بود که مراجعه کنندگان را دچار مشکل می کرد.

وی با اشاره به اینکه ساختمان جدید در میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا، جنب ساختمان وزارت راه و شهرسازی، واقع شده است، ادامه داد: تجمیع ساختمان ها و نیروی انسانی در دستور کار استانداری بود که با احداث ساختمان جدید محقق شد که در این راستا مراجعات مردم به معاونت های استانداری با سهولت بیشتری انجام می گیرد.

معاون برنامه ریزی استاندار تهران با بیان اینکه لازم بود ساختمان استانداری در شأن پایتخت باشد، توضیح داد: همه کوشش خود را برای دوری از تجملات در این ساختمان به کار گرفتیم و سعی کردیم با کمترین هزینه آن را آماده کنیم.

به گفته ترکی، از این هفته سایر بخش های استانداری نیز در ساختمان جدید کار خود را شروع خواهند کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 754

به "علت انتقال ساختمان های استانداری به آفریقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت انتقال ساختمان های استانداری به آفریقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید