عملکرد سامان قدوس در لوشامپیونه زیر ذره بین رسانه فرانسوی

به گزارش مجله رویگری، رسانه خبری تیم فوتبال آمیای فرانسه نخستین فصل حضور سامان قدوس در لوشامپیونه را مورد آنالیز قرار داد.

عملکرد سامان قدوس در لوشامپیونه زیر ذره بین رسانه فرانسوی

به گزارش مجله رویگری، سایت le11amienois فرانسه در ارزیابی عملکرد فنی سامان قدوس، ملی پوش ایرانی تیم آمیا در فصل 2019 -2018 لوشامپیونه نوشت: سامان قدوس پس از انجام 3 بازی با دقایق کم برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 با عقد قرارداد 5 ساله ای به ارزش 4 میلیون یورو به تیم آمیا پیوست. این در حالی بود که پیشنهادهایی از تیم های رنس فرانسه و اوئسکا اسپانیا نیز دریافت نموده بود. این بازیکن با سابقه بازی ملی تصمیم گرفت تا به آمیا بیاید و تبدیل به گران ترین خرید تاریخ این تیم گردد.

این رسانه خبری و تحلیلی تیم آمیای فرانسه در ادامه می نویسد: مهم ترین گل سامان قدوس برای آمیا در هفته پایانی فصل 2019 - 2018 لوشامپیونه فرانسه برابر تیم گنگام به ثمر رسید. با این گل آمیا با نتیجه 2 بر یک پیروز و در این رقابت ها ماندگار شد. سامان قدوس بیشتر در جناح چپ خط حمله تیم آمیا قرار داشت و در طول فصل 4 گل زد و 4 پاس گل داد که در میان آنها 2 گل با شوت مستقیم برابر تیم های لیل و دیژون در اوایل فصل به دست آمدند. سامان قدوس لحظه های مفرحی برای برای آمیا در طول فصل ساخت که می توانیم به گل هفته پنجم برابر تیم لیل از روی ضربه آزاد و گل 4 روز دیگر پس از این بازی مقابل دیژون اشاره کنیم. البته این مهاجم ایرانی نتوانست انتظارهای طرفدارانش را به خوبی برآورده کند. او در ماه آوریل جراحی شکمی انجام داد و در 5 بازی تیم آمیا غایب بود. 6 بازی را نیز به دلیل جام ملت های آسیا 2019 از دست داد. نمره فنی او در طول فصل اخیر در ترکیب تیم آمیا 5.25 (متوسط) است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 186

به "عملکرد سامان قدوس در لوشامپیونه زیر ذره بین رسانه فرانسوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد سامان قدوس در لوشامپیونه زیر ذره بین رسانه فرانسوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید