معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض به رونق ساخت مراکز اقامتی یاری می نماید

به گزارش مجله رویگری، مدیرکل هتل پنج ستاره درویشی مشهد گفت: معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض به رونق ساخت مراکز اقامتی یاری می نماید.

معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض به رونق ساخت مراکز اقامتی یاری می نماید

به گزارش مجله رویگری به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، حمید رضا باقر نژاد درباره معافیت تجهیزات گزدشگری از عوارض اظهار کرد: تجهیزات هتلی شامل دو بخش است که بخش اول مربوط به تاسیسات و تجهیزات ساخت هتل و دیگر تجهیزات گردشگری مربوط می گردد و چنانچه دولت تسهیلات را برای هتل ها قائل گردد رونق ساخت هتل ها را فراهم خواهد نمود.

او با اشاره به موثر بودن این مصوبه در ارتقای صنعت گردشگری کشور، ادامه داد: هتل ها در بخش مصرف روزانه نیز تجهیزاتی را احتیاج دارند که با وجود افزایش قیمت ها ، این نوع تجهیزات مشابه داخلی دارند و در داخل تامین می گردد.

باقر نژاد اضافه کرد: دولت باید سازو کاری را پیش بینی کند که هتل ها با نظارت دقیق تجهیزات مورد احتیاج را وارد و در بخش هتلی مورد استفاده قرار دهند.

این فعال صنعت گردشگری با بیان این که هتل داران دو موضوع دیگر را نیز مطالبه دارند، توضیح داد: کاهش مالیات بر ارزش اضافه کرده و تخصیص یارانه برای حامل های انرژی مورد استفاده در هتل از درخواست های هتلداران است که امیدواریم دولت برای حمایت از رونق صنعت گردشگری این موارد را نیز متقبل گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 103

به "معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض به رونق ساخت مراکز اقامتی یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض به رونق ساخت مراکز اقامتی یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید