نشست های خبری روزانه ترامپ درباره کرونا جمهوری خواستار را هم کلافه کرد

به گزارش مجله رویگری، جمهوری خواستار آمریکایی ضمن انتقاد از نشست های خبری روزانه رئیس جمهور این کشور درباره ویروس کرونا، گفتند سخنانی که در این برنامه ها گفته می گردد از راستا اصلی خود خارج شده اند.

نشست های خبری روزانه ترامپ درباره کرونا جمهوری خواستار را هم کلافه کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، هم حزبی های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، از کنفرانس های خبری روزانه او و اظهارنظرهایش درباره شیوع ویروس کرونا در این کشور انتقاد کردند.

به نوشته روزنامه دیلی میل، لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه گفت: گاهی ترامپ پیغام های شخصی خود را بازگو می نماید. هفته ای یک بار اجرای نمایش کافی است.

سوزان بروکس، عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص گفت این کنفرانس های خبری بیش از حد طولانی هستند.

شلی مور سناتور جمهوری خواه نیز درباره این نشست های خبری گفت: [صحبت ها] اندکی از ریل (جهت اصلی) خود خارج شده اند.

ترامپ از فرصت پیش آمده در این کنفرانس های خبری روزانه اغلب طولانی برای تخریب مخالفان و تمجید از متحدان داخلی و خارجی خود استفاده می نماید.

گراهام در این خصوص خطاب به ترامپ گفت: دشمن تو دیگر جو بایدن نیست، این ویروس است.

ترامپ که گفته می گردد بر روی نوعی داروی ضد مالاریا سرمایه گذاری نموده است، بارها این محصول را به عنوان داروی ضد کرونا تبلیغ نموده و همچنین از هند به خاطر ارسال آن تشکر نموده است.

در کنفرانس خبری روز دوشنبه، خبرنگار سی اِن اِن از تونی فائوچی رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی درباره اثربخشی این داروی ضد مالاریا سوال کرد. ترامپ مانع از پاسخ دادن فائوچی به این سوال شد و گفت: می دانید او چند بار به این سوال پاسخ داده؟ 15 بار.

ترامپ که هیچ دفاعیه ای برای عملکرد ضعیفش در برابر کنترل شیوع ویروس کرونا در آمریکا ندارد در نشست خبری روز گذشته (پنجشنبه) گفت امیدوار است تعداد نهایی قربانیان این بیماری در کشورش به کمتر از 100 هزار نفر برسد.

احتمالاً به همین دلیل است که لیندسی گراهام می گوید، این نشست های روزانه ترامپ، وجهه او را خراب می نمایند.

تا به امروز نزدیک به 470 هزار آمریکایی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و بیش از 16 هزار نفر نیز در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 846

به "نشست های خبری روزانه ترامپ درباره کرونا جمهوری خواستار را هم کلافه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست های خبری روزانه ترامپ درباره کرونا جمهوری خواستار را هم کلافه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید