هوآوی جدول زمانی انتشار آپدیت EMUI 10.1 برای 8 بازار جدید را منتشر کرد

به گزارش مجله رویگری، هوآوی میخواهد آپدیت EMUI 10.1 را برای بازارهای آفریقا، آسیا، کانادا، ژاپن، آمریکای لاتین، خاورمیانه و روسیه عرضه کند. آخرین نسخه از رابط کاربری این شرکت برای گوشی های موبایل شامل ویژگی های جدیدی مثل MeeTime، دستیار هوشمند صوتی سلیا (Celia) و همچنین Multitasking است.

هوآوی جدول زمانی انتشار آپدیت EMUI 10.1 برای 8 بازار جدید را منتشر کرد

این شرکت قبل تر هم جزئیاتی را درباره عرضه این آپدیت اعلام نموده بود که تنها محدود به کشورهای اروپای غربی بود. اما در برنامه ریزی جدید EMUI 10.1 برای آفریقا، آسیا، کانادا، ژاپن، آمریکای لاتین، خاورمیانه و روسیه هم عرضه خواهد شد. در تصاویر منتشرشده، جدول زمانی و برنامه انتشار این آپدیت برای گوشی های هوآوی معین شده است.

به روزرسانی EMUI 10.1 ویژگی های جدید متعددی را به گوشی های هوآوی اضافه می نماید. در میان این ویژگی ها می توان به 2 مورد شاخص یعنی MeeTime و Celia اشاره نمود. این آپدیت شامل پنل کنترلی برای مدیریت چند دستگاه (Multi-Device) است و استفاده هم زمان از چند برنامه (Multitasking) را هم به طور مفید و کاربردی تری انجام می دهد.

لازم به یادآوری است که برنامه اعلام شده برای به روزرسانی ها، مربوط به گوشی هایی هستند که کاملا آنلاک شده باشند. هوآوی در تمام اعلامیه هایی که درباره آپدیت EMUI 10.1 منتشر می نماید، روی این موضوع تاکید ویژه ای دارد. بنابراین گوشی هایی که توسط اپراتورها قفل شده اند، از زمان بندی متفاوتی برای دریافت آپدیت پیروی می نمایند.

همچنین تمامی دستگاه ها در یک زمان به روزرسانی را دریافت ننموده و به تدریج این اتفاق صورت می گیرد. به عنوان مثال، هوآوی به روزرسانی EMUI 10.1 را برای تمام دارندگان گوشی های Mate 30 Pro، Mate 30 Pro 5G، nova 7i و P40 Lite که در آفریقا و خاورمیانه هستند، در دسترس قرار داده است.

اما از سویی دیگر، این شرکت تا قبل از خاتمه ماه ژوئن این آپدیت را برای هیچ یک از دستگاه های فعال در کانادا ارائه نخواهد کرد. علاوه بر این، گوشی های هوشمند لیست شده در جدول بالا تنها دستگاه هایی نیستند که به روزرسانی EMUI 10.1 را دریافت می نمایند، ممکن است ارسال به روزرسانی سیستم عامل EMUI برای تمام دستگاه ها چند ماه طول بکشد. به همین دلیل، تاریخ هایی که در جدول های زیر به عنوان زمان آغاز به روزرسانی درج شده ، می تواند نشان دهنده زمان دقیق دریافت آپدیت EMUI 10.1 گوشی نباشد.

منبع: همگردی
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1020

به "هوآوی جدول زمانی انتشار آپدیت EMUI 10.1 برای 8 بازار جدید را منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوآوی جدول زمانی انتشار آپدیت EMUI 10.1 برای 8 بازار جدید را منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید