والورده: باشگاه از من حمایت می کند، باید همه چیز را از نو بسازیم

به گزارش مجله رویگری، سرمربی بارسا پیش از دیدار تیمش برابر ختافه از حمایت رئیس باشگاه پس از ناکامی اخیر مقابل لیورپول خبر داد.

والورده: باشگاه از من حمایت می کند، باید همه چیز را از نو بسازیم

والورده: باشگاه از من حمایت می کند، باید همه چیز را از نو بسازیم

ارنستو والورده پیش از دیدار تیمش در هفته سی و هفتم لالیگا برابر ختافه از حمایت رئیس باشگاه پس از ناکامی اخیر مقابل لیورپول خبر داد.

سرمربی بارسلونا در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: ختافه 2 بازی مرگ و زندگی در پیش دارد و درست مثل والنسیا با تمام توان برای پیروزی بازی خواهد کرد. بنابراین بازی سختی در پیش داریم اما ما هم از هفته ای سخت و تلخ می آییم و باید یک گام رو به جلو برداریم. باخت به لیورپول برای همه هواداران و بازیکنان خیلی سخت بود. این بازی را دوباره ندیدم. اتفاقات بازی خیلی شفاف در ذهنم واقع شده است.

والورده گفت: واضح است که هنوز انرژی دارم و مسئله ای برای مقابله با وضعیت پیش آمده ندارم. به ما ضربه روحی سختی وارد شده و قرار نیست این را انکار کنم. نسبت به خودمان و هواداران مسئول هستیم. حالا باید یک قدم رو به جلو برداریم؛ درست مثل بعد از بازی با رم در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا. آن زمان هنوز قهرمانی تیم در لالیگا قطعی نبود و باید والنسیا را می بردیم.

وی گفت: یکی دو روز پیش با رئیس حرف زدم و حمایت باشگاه را احساس کردم. او حمایت همه جانبه ای از من به عمل آورد. وقتی چنین شکست هایی رخ می دهد، دیگر هیچ چیزی تضمین شده نیست و انگار باید همه چیز را بکوبید و از نو بسازید. اگر یک - صفر باخته بودیم، مسئله ای وجود نداشت اما باخت با 4 گل در باشگاهی مانند بارسلونا تبعات دارد. با این حال این گروه از بازیکنان قابلیت دارند تا باز هم به هواداران اجازه رویاپردازی بدهند. هواداران باید فصل بعد هم انگیزه و هیجان زیادی داشته باشند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 146

به "والورده: باشگاه از من حمایت می کند، باید همه چیز را از نو بسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: باشگاه از من حمایت می کند، باید همه چیز را از نو بسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید