واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی غیر ممکن است، خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است

به گزارش مجله رویگری، خبرنگاران/خراسان شمالی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد.

واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی غیر ممکن است، خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است

جهت دریافت خدمات طراحی حیاط ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

سید عبدالمجید نژادصفوی با اشاره به اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی در مورد ممنوعیت خرید و فروش امتیاز مسکن ملی توضیح داد: ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است و ثبت نام در سامانه به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا پس از آنالیز شرایط قانونی فرد ثبت نام کننده غیر واجد شرایط تشخیص داده گردد و به این ترتیب مدارک آن از جمله کد رهگیری و.. فاقد هر گونه ارزش است. لذا خرید و فروش آن فقط باعث از بین رفتن سرمایه خریدار می باشد.

به گزارش مجله رویگری، به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی، وی از ممنوعیت واگذاری امتیاز واحدهای طرح ملی مسکن اطلاع داد و اضافه نمود: امتیاز این قبیل افراد باطل می گردد، همچنین واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در ادامه اضافه نمود: در صورت مبادرت به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی علیه افراد متخلف، امتیاز آن ها باطل و افراد خریدار نیز از هیچ حقوقی بهره مند نخواهند شد .

در انتها گفتنی است برگه پرینت ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 738

به "واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی غیر ممکن است، خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی غیر ممکن است، خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید