کمپینگ؛ کم ریسک ترین و بهترین فعالیتی که می توانید تابستان سال جاری انجام دهید

به گزارش مجله رویگری، با افزایش دمای هوا، آرزوی بیرون آمدن از خانه، تفریح و سرگرمی به اوج خود می رسد. اما با وجود خبر دولت ها و کشورهایی که دوباره به گردشگری بازگشته اند، کرونا از بین نرفته است و باید مراقب بود. شاید یکی از بهترین کارها در این شرایط کمپینگ باشد.

کمپینگ؛ کم ریسک ترین و بهترین فعالیتی که می توانید تابستان سال جاری انجام دهید

خبرنگاران - برای اطمینان از اینکه تابستان خوبی دارید و از شیوع کرونا در امان مانده اید، کارشناسان به NPR اعلام کردند که چه فعالیت هایی شما و دیگران را در معرض عفونت قرار می دهد و چه فعالیت هایی این طور نیست.

همانطور که انتظار می رود، گذراندن اوقات فراغت با افراد معدود، راهی برای تفریح در این فصل خواهد بود. کمپینگ بهترین فعالیت برای دور ماندن از عفونت کرونا محسوب می گردد.

ربکا کاتز، مدیر مرکز علم و امنیت جهانی بهداشت در مرکز پزشکی دانشگاه جرج تاون، به NPR گفت: هرچه در فعالیت های تابستان جستجو کردیم به این نتیجه رسیدیم که این فعالیت از نظر شیوع ویروس، کم خطرترین است.

اما این بدان معنا نیست که به هیچ وجه خطری وجود ندارد. به گفته کارشناسان، سایر فعالیت های کم خطر شامل ورزش در فضای باز و گذراندن روز در ساحل عمومی است.

دکتر اندرو یانوسکی، متخصص بیماری های عفونی بچه ها در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس، عنوان نموده است که : حجم زیاد آب ویروس را رقیق می نماید. فعالیت های با ریسک بالاتر شامل رفتن به رستوران های شلوغ، شرکت در مراسم مذهبی و بازدید از یک مرکز خرید است.

منبع : matador network

منبع: چمدان
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 941

به "کمپینگ؛ کم ریسک ترین و بهترین فعالیتی که می توانید تابستان سال جاری انجام دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپینگ؛ کم ریسک ترین و بهترین فعالیتی که می توانید تابستان سال جاری انجام دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید