کمپین ریاست جمهوری ترامپ همراه با خشم، نفرت و انتقام

به گزارش مجله رویگری، واکنش ها و اقدامات ترامپ پس از تبرئه شدن در پرونده استیضاح این تصور را به وجود آورده که کمپین انتخاباتی او بر پایه خشم، نفرت و انتقام پیش خواهد رفت.

کمپین ریاست جمهوری ترامپ همراه با خشم، نفرت و انتقام

به گزارش مجله رویگری، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اخیرا کلیپی را در توئیتر به اشتراک گذاشته که در آن نشان داده می شود یک شهردار آمریکایی با میکروفن روشن متصل به کراواتش به سرویس بهداشتی رفته است! وی سپس بخشی از سرمقاله نیویورک تایمز را در پایین این ویدئو گذاشته که در آن آمده است: به نظر می رسد رالف والدو امرسون (سرمقاله نویس، سخنران و شاعر آمریکایی در قرن 19) درسی از جلسه استیضاح ترامپ در سنا را پیش بینی کرده است؛ امرسون گفته وقتی به یک پادشاه حمله می کنید، باید او را بکشید. دشمنان ترامپ به او حمله کردند اما نتوانستند او را از پای در بیاورند. ترامپ پیروز از بزرگترین آزمون ریاست جمهوری اش سربلند بیرون آمده و حالا پس از تبرئه از استیضاح، با خشم، نفرت و انتقام کمپین انتخاباتی خودر ا پیش می برد.

ترامپ سپس در توئیت خود با اشاره به فرایند استیضاح آورده است: بزرگترین پی گیری موهومات در تاریخ آمریکا!، ادعایی که رئیس جمهوری آمریکا با وجود رای 48 سناتور به محکومیت وی بابت تلاش هایش در اعمال فشار به اوکراین برای تحقیق از رقبای سیاسی اش مطرح کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 727

به "کمپین ریاست جمهوری ترامپ همراه با خشم، نفرت و انتقام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین ریاست جمهوری ترامپ همراه با خشم، نفرت و انتقام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید