181 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا دعوت شدند

به گزارش مجله رویگری، استان منیتوبا در نود و دومین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود که در 19 ژوئن برگزار شده برای 181 متقاضی توصیه نامه یا LAA برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان صادر کرده است. دیگر دعوت کرده تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان به منظور اقامت دائم کانادا را ارائه کنند. این متقاضیان دارای پروفایل ابراز تمایل یا Expression of Interest بوده اند و پروفایل خود را در یکی از سه جهت مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ثبت کرده بودند: Skilled Worker in Manitoba ، Skilled Worker Overseas و International Education.. بدین ترتیب استان منیتوبا از ابتدای سال جاری میلادی برای متقاضیان مهاجرت مجموعا 2,335 توصییه نامه یا LAA صادر کرده است.

181 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا دعوت شدند

جزییات حداقل امتیاز هر یک از دسته ها در زیر آورده می شود:

: 111

: 58

International Education Stream: 12

سیستم مبتنی بر Expression of Interest

افرادی که مایل هستند از طریق یکی از این سه جهت به منیتوبا مهاجرت کنند باید ابتدا پروفایل ابراز تمایل یا EOI را بسازند و سپس وارد صف انتظار متقاضیان واجد شرایط شوند. پروفایل ها بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار، داشتن ارتباطات در منیتوبا، تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی و سایر معیارها از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند. برنامه مهاجرت استانی منیتوبا از تعداد معینی متقاضی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه برای ارائه درخواست یا LAA صادر می کند.

از جمله شرایط برای انتخاب شدن از طرف استان منیتوبا این است که متقاضی در یکی از مشاغل مورد نیاز منیتوبا سابقه کار داشته باشد و ابراز تمایل یا expression of interest خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ارائه کند. متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا به اختصار CRS دریافت می کند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد. همچنین، مجموعا 111 توصیه نامه نیز برای متقاضیانی صادر شد که در دسته Skilled Worker in Manitoba ابراز تمایل یا EOI خود را ثبت کرده بودند؛ حداقل امتیاز این متقاضیان 504 بوده است. این جهت مهاجرتی راهی را برای اخذ اقامت دائم کارگران ماهر خارجی موقت و دانشجویان خارجی که از موسسات آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند باز می کند.

از جمله شرایط این جهت مهاجرتی داشتن پیشنهاد کار تمام وقت و دائمی از کارفرمای منیتوبایی و نیز داشتن سایر معیارها است. ابراز تمایل یا EOI کارگران ماهر از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه جهت تقاضا یا LAA دریافت می کنند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1777

به "181 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا دعوت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "181 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا دعوت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید