وزنه برداری

تجهیزات ورزش جانبازان و معلولین را بومی سازی کردیم

به گزارش خبرنگاران، محمد تابع در مراسم رونمایی از تجهیزات ملی کمیته ملی پارالمپیک که امروز برگزار گردید، گفت: کوشش زیادی برای تولیدات ملی و بومی سازی وسایل در بخش ورزش جانبازان و معلولین صورت گرفت. اقدامات زیادی برای خریداری وسایل شد و رایزنی های زیادی...

21 اسفند 1399

ملی پوش سابق وزنه برداری دوباره روی تخته می رود

بهادر مولایی پس از چهار سال که تصادف شدیدی کرد میخواهد دوباره روی تخته برود.

8 تیر 1399

رضایی: انتخاب کادر فنی تیم های پارالمپیکی باید براساس آیین نامه باشد، برای وزنه برداری گزینه معرفی نکرده ایم

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: انتخاب کادر فنی تیم ها و نفرات اعزامی به پارالمپیک 2020 توکیو باید براساس آیین نامه ای باشد که منتشر کرده ایم.

3 بهمن 1398

روند کسب سهمیه ها برای المپیک جای نگرانی ندارد، عقب نیستیم

به گزارش خبرنگاران، نصرالله سجادی که هفته گذشته در اولین نشست هماهنگی سرپرستان کاروان ورزشی کشورهای شرکت کننده در المپیک توکیو شرکت کرده بود، امروز در نشست خبری پیرامون این جلسه و موضوعات مرتبط با کاروان ورزش ایران توضیح داد.

25 مهر 1398

علی داودی: در مسابقات جهانی آبروداری می کنم

وزنه بردارجوان فوق سنگین ایران گفت: مسئولیت سنگینی در فوق سنگین روی دوش من است اما تمام توانم را می گذارم که در مسابقات قهرمانی دنیا تایلند مدال بگیرم و همچنین در نظر دارم رکوردهایی را ثبت کنم که در رده جوانان ماندگار گردد.

7 مهر 1398

شاهین ایزدیار چهارمین مدال طلایش را به گردن آویخت

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، شاهین ایزدیار که طی سه روز گذشته موفق شده بود در مسابقات شنا بازی های پاراآسیایی، 3 مدال طلای ارزشمند برای کاروان ایران به دست بیاورد، امروز چهارشنبه در رقابت های ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 به همراه شناگرانی از ژاپن، قزاقستان...

27 بهمن 1397