آخرین اخبار از یارانه ها ، مردم منتظر چه واریزی هایی باشند؟

به گزارش مجله رویگری، به گزارش خبرنگاران، پس از واریز آخرین یارانه امسال، در اولین ماه سال 1400 نیز احتمالا چند یارانه پرداخت شود. اولین آن احتمالا یارانه معیشتی باشد.

آخرین اخبار از یارانه ها ، مردم منتظر چه واریزی هایی باشند؟

دوشنبه 25 اسفند ماه امسال یارانه کرونا اسفندماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است. مبلغ یارانه کرونا برای 25 میلیون نفر از افراد فاقد بیمه و درآمد که حقوق آنها از حداقل اداره کاری پایین تر باشد 100 هزار تومان به ازای هر نفر و برای 9 میلیون نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مبلغ 120 هزار تومان پرداخت شده است.

اما برای سال بعد اولین یارانه احتمالا چیست؟

یارانه معیشتی از دی ماه سال 98 به صورت مرتب در روز دهم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است و اگر قرار بر ادامه این حمایت باشد، در اولین ماه امسال نیز این زمان بندی تکرار خواهد شد. مبلغ این یارانه برای خانوارهای یک نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار تومان، سه نفره 138 هزار تومان، چهار نفره 172 هزار تومان و خانوارهای پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می کنند.

اما همانند یارانه معیشتی واریز یارانه نقدی نیز منظم شده و معمولا در روز بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. احتمالا در 20 فروردین ماه سال 1400 نیز یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

به جز این دو یارانه، احتمالا در روزهای پایانی سال نیز یارانه معیشتی کرونا مجددا پرداخت شود. قرار بوده به 34 میلیون نفر یارانه معیشتی کرونا پرداخت شود که چهار مرحله آن در ماه های آذر تا اسفند ماه امسال واریز شد.

از آنجایی که زمان واریز سه مرحله یارانه کرونا در روزهای پایانی هر ماه بوده به نظر می رسد آخرین مرحله آن نیز در هفته پایانی فروردین ماه پرداخت شود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1457

به "آخرین اخبار از یارانه ها ، مردم منتظر چه واریزی هایی باشند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از یارانه ها ، مردم منتظر چه واریزی هایی باشند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید