احتمال شکایت کاخ سفید از بولتون به خاطر کتابش

به گزارش مجله رویگری، ترامپ خاطره نویسی مشاور امنیت ملی سابق دولتش را که به زمان حضور او در کاخ سفید مرتبط می گردد بسیار نامناسب خواند و گفت این یادداشت ها شامل اطلاعات محرمانه می گردد و حتی ممکن است جان بولتون در این کتاب دروغ گفته باشد.

احتمال شکایت کاخ سفید از بولتون به خاطر کتابش

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، اظهارات دونالد ترامپ دوشنبه در مراسمی در کاخ سفید مطرح شد. پیش از آن اخباری از احتمال اقدام حقوقی کاخ سفید برای جلوگیری از انتشار کتاب جان بولتون منتشر شده بود.

ترامپ گفت: شاید او حقیقت را نمی گوید. بارها دیده شده که او حقیقت را نمی گوید.

منابع آگاه دوشنبه به فاکس نیوز گفتند، انتظار می رود کاخ سفید به زودی به وسیله وزارت دادگستری برای جلوگیری از انتشار کتاب خاطرات بولتون که توزیع آن برای 23 ژوئن مشخص شده است، اقدام کند.

کاخ سفید بارها گفته است، کتاب خاطرات بولتون حاوی اطلاعات محرمانه است اما طوری این اطلاعات را بازگو نموده است که نمی توان به راحتی آن ها را حذف کرد. منابع به فاکس نیوز گفتند که این اطلاعات محرمانه جزء لاینفک کل مطلب هستند.

انتظار می رود در این خاطرات بولتون آمده باشد که تخلفات ترامپ فراتر از جنجال اوکراین است که به استیضاح او منجر شد و همچنین او تصمیمات مهمی با توجه به محاسبات مرتبط به انتخابات دوباره در انتخابات داشته است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 987

به "احتمال شکایت کاخ سفید از بولتون به خاطر کتابش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال شکایت کاخ سفید از بولتون به خاطر کتابش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید