اردوی متصل به اعزام تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان از 28 خرداد شروع می گردد

به گزارش مجله رویگری، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته از برگزاری آخرین مرحله تمرینات ملی پوشان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه 2017 - چین اطلاع داد.

اردوی متصل به اعزام تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان از 28 خرداد شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران، هادی رضایی پیرامون این تمرینات گفت: ملی پوشان دعوت شده به این اردو، 27 خرداد ماه وارد تهران می شوند و تمرینات از 28 خرداد شروع می گردد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته آقایان خاطر نشان کرد: فرایند برگزاری تمرینات این مرحله همانند قبل است و برنامه های تاکتیکی و همین طور بررسی تیم های حریف را پیش بینی نموده ایم. در بخش بانوان نیز فیلم بازی تیم های رقیب تهیه و برای آنها نمایش داده می گردد تا نسبت به نقاط ضعف و قوت حریفان آگاهی بیشتری پیدا نمایند.

رضایی اضافه نمود: ملی پوشانی که به این اردو دعوت شدند در ترکیب اصلی تیم قرار دارند و به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اعزام خواهند شد. در بخش بانوان نیز فرایند جوان گرایی در تیم شروع شده و امیدواریم برای سال آینده که مسابقات پاراآسیایی اندونزی و نیز مسابقات جهانی هلند را پیش رو داریم، تیمی آماده و جوان را راهی مسابقات کنیم.

در بخش آقایان داود علیپوریان، محمدخالقی،صادق بیگدلی (تهران)،مهدی بابادی(خراسان رضوی)،رمضان صالحی،مرتضی مهرزاد،مجید لشکری،امیرحسین کفشدار(مازندران)،میثم علیپور(گیلان)،مهرزاد مهروان (البرز)،احمد ایری (گلستان)،حسین گلستانی(قم)،ملی پوشان دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند که زیر نظر هادی رضایی، سرمربی تیم ملی،علیرضا معمری و بهمن تاروردی زاده،مربیان تیم ملی، تمرینات خود را برگزار می نمایند.

محمد صفری به عنوان فیزیوتراپ در کنار ملی پوشان حضور دارد و سرپرستی اردو نیز بر عهده فرشید عاشوری است.

در بخش بانوان نیز نسرین فرهادی،طیبه جعفری(چهارمحال و بختیاری)،معصومه زارعی،ندا پنجهباشی (خراسانرضوی)،بتول خلیل زاده،بتول جعفریان،رضوان میرزایی (کرمان)،مهری فلاحی(گیلان)،فرزانه حیدری (هرمزگان)،زینب ملکی،مژگان سعیدی (اصفهان)،زهرا دانایی(گلستان)،به اردوی نهایی تیم ملی دعوت شده اند.

مریم ایرانمنش به عنوان مربی تیم ملی بر تمرینات نظارت دارد و سرپرستی اردو نیز بر عهده معصومه مهرورز خواهد بود.

اردوی متصل به اعزام تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان از 28 خرداد تا 2 تیر ماه در محل آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک برپاست و ملی پوشان کشورمان 3 تیر ماه تهران را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به مقصد چین ترک می نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 721

به "اردوی متصل به اعزام تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان از 28 خرداد شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی متصل به اعزام تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان از 28 خرداد شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید