حسن زاده یک مقدار مصدوم است، کی روش حواسش به فوتسال هم هست

به گزارش مجله رویگری، سیدمحمد ناظم الشریعه در خصوص برگزاری دومین اردوی تیم ملی فوتسال در راه آماده سازی تورنمنت اسلواکی گفت: از روز شنبه تا دوشنبه با تیم تمرین کردیم. چند بازیکن لژیونر هم به ما اضافه شدند که خسته بودند. سعی کردیم بازیکنان را هماهنگ تر کنیم. لژیونرها آخرین بار چند ماه پیش با ما بودند. کار سخت است. علی اصغر حسن زاده یک مقدار مصدوم است. سعی کردیم در کارها زیاد از این بازیکن استفاده نکنیم. حسین طیبی و محمدرضا سنگ سفیدی هم به ما اضافه شدند. چون روز پنجشنبه این هفته مسابقات لیگ برگزار می گردد، نمی توانستیم کار خاصی انجام بدهیم چون امکان مصدومیت بازیکنان وجود داشت. به هر حال زمان برای هماهنگی کم است.

حسن زاده یک مقدار مصدوم است، کی روش حواسش به فوتسال هم هست

وی در خصوص وضعیت محمدرضا سنگ سفیدی تاکید نمود: سنگ سفیدی قراردادش با تیم ایتالیایی را نشان داد. ما از او خواستیم به این اردو بیاید تا وضعیتش را ارزیابی کنیم و اگر خوب نبود، کنارش بگذاریم. به هر حال شرایط این بازیکن بد نبود. او تیمش را معین نموده و فقط صدور ویزای کارش باقی مانده است.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص کناره گیری قدرت بهادری از اردوهای این تیم، اعلام نمود: قدرت یک مشکل خانوادگی داشت که به او اجازه دادیم اردو را ترک کند. اگر مشکل قدرت حل گردد به ما اضافه خواهد شد و اگر نشد که کار را جلو می بریم.

ناظم الشریعه در ادامه به جلسه اش با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال اشاره نمود و گفت: یکشنبه شب بود که بازیکنان را به استخر ساختمان پک بردیم و کی روش را در استخر دیدم. حدود یک ساعت با کی روش صحبت کردم. کوشش می کنم از تجربیات کی روش استفاده کنم. کی روش حواسش به فوتسال هم هست و نتایج و اتفاقات آنرا پیگیری می نماید.

سرمربی تیم ملی فوتسال در سرانجام در خصوص آرایش جدید صورتش و گذاشتن سبیل هم با خنده اظهار کرد: به هر حال تنوع هم بد نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 48

به "حسن زاده یک مقدار مصدوم است، کی روش حواسش به فوتسال هم هست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن زاده یک مقدار مصدوم است، کی روش حواسش به فوتسال هم هست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید