خبر خوب برای فوتبال ایران؛ احتمال برگزاری لیگ قهرمانان آسیا از اول

به گزارش مجله رویگری، درصورت برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز قاعدتا نتایج دو بازی ابتدایی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف می گردد و امکان دارد مسابقات مرحله گروهی از ابتدا و در یک کشور برگزار گردد.طبعا این مسئله به سود تیم های ایرانی است

خبر خوب برای فوتبال ایران؛ احتمال برگزاری لیگ قهرمانان آسیا از اول

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، برنامه زمان بندی برگزاری مسابقات ورزشی به خصوص فوتبال در تمام لیگ های جهان به خاطر گسترش ویروس کرونا بهم ریخته و شرایط عجیب و تاریخی را شاهد هستیم. لیگ قهرمانان آسیا هم یکی از مهم ترین رخداد های بین المللی است که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته و برنامه مشخصی برای آینده ندارد.

رسانه های عربی از برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز خبر می دهند و شایعات عجیبی به راه انداخته اند. در صورت انجام چنین کاری، قاعدتا نتایج دو بازی ابتدایی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف می گردد و امکان دارد مسابقات مرحله گروهی از ابتدا و در یک کشور برگزار گردد.

طبعا این مسئله به سود تیم های ایرانی است، چون تا بدین جای کار نتایج خوبی کسب نکرده اند. از طرفی، بازی نمایندگان ایران با عربستانی ها هم در زمین بی طرف بود، ولی در صورت متمرکز شدن رقابت ها، همه تیم ها در زمین بی طرف بازی می نمایند و شرایط عادلانه می گردد.

به هر حال شایعه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مرداد امسال به صورت متمرکز برگزار گردد که در این صورت هر تیم فقط 3 بازی انجام می دهد تا بازی ها زودتر به اتمام برسد. حتی امکان دارد مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا هم به صورت تک بازی برگزار گردد نه رفت و برگشت. باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته برگزاری لیگ قهرمانان بالاخره چه تصمیمی می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 840

به "خبر خوب برای فوتبال ایران؛ احتمال برگزاری لیگ قهرمانان آسیا از اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب برای فوتبال ایران؛ احتمال برگزاری لیگ قهرمانان آسیا از اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید