رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش مجله رویگری، با وجود اینکه فرشاد فرجی بیش از هر مدافع دیگری به پرسپولیس نزدیک است، اما مخالفت سیدمهدی رحمتی موجب شده تا مسوولان این باشگاه روی گزینه های دیگر هم متمرکز باشند.

رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس خبرنگاران

به گزاش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس در جابجایی زمستانی تا به امروز مهدی ترابی و شهریار مغانلو را جذب نموده، اما کار این باشگاه در جابجایی تمام نشده است. سرخپوشان همچنان به دنبال جذب یک مدافع هستند تا به کار خود در جابجایی انتها دهند.

به همین دلیل باشگاه چهار گزینه را مد نظر داشت. 2 مدافع پدیده یعنی فرشاد فرجی و علی نعمتی و 2 مدافع گل گهر شامل علیرضا ابراهیمی و علیرضا آرتا گزینه های مد نظر پرسپولیس بودند. این در حالی بود که هر دو باشگاه با جدایی مدافعان خود برای پیوستن به پرسپولیس مخالفت کردند.

باشگاه پرسپولیس به بازیکنان مد نظر خود اظهار داشت که برای پیوستن به این تیم خودشان باید از باشگاه رضایتنامه دریافت نمایند و به پرسپولیس بیایند. با توجه به این موضوع فرشاد فرجی به نزدیک ترین گزینه به پرسپولیس تبدیل شد.

این مدافع هفته گذشته با باشگاه برای جدایی توافق کرد که بعد از ملاقات تیمش در جام حذفی از جمع نماینده مشهد جدا گردد، اما مهدی رحمتی سرمربی پدیده به شدت با جدایی این بازیکن مخالف است. با این وجود این بازیکن همچنان نزدیک ترین گزینه به پرسپولیس محسوب می گردد.

البته باشگاه در کوشش است تا در یکی دو روز آینده جذب مدافع را نهایی کند.

هر چند فرجی گزینه اصلی حضور در پرسپولیس است، اما باشگاه هنوز هم سایر گزینه ها را مد نظر دارد تا اگر به هر دلیلی فرجی نتوانست سرخپوش گردد، یک بازیکن دیگر به جمع شاگردان گل محمدی اضافه گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1430

به "رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید