سارقان مسلح وارد خانه مسی شدند

به گزارش مجله رویگری، خانه لیونل مسی در شهر بارسلون اسپانیا هدف حمله سارقان مسلح نهاده شد. مسی و خانواده اش در زمان این سرقت در این خانه حضور نداشتند.

سارقان مسلح وارد خانه مسی شدند

به گزارش ورزش 3 ، دیشب چندین مرد نقاب پوش وارد خانه لیونل مسی در شهر بارسلون شده و در صدد سرقت از خانه این ابرستاره آرژانتینی برآمدند.

رسانه Antena 3 با انتشار تصاویری اختصاصی از خانه متعلق به لئو مسی گفت چندین دزد که لباس های سر تا پا سیاه به تن داشتند و صورت شان را با کلاه اسکی پوشانده بودند از دیوارهای خانه متعلق به مسی بالا رفته و وارد محوطه حیاط خانه شدند. آن ها سعی کردند با استفاده از زور درهای ورودی به ساختمان و پنجره ها را شکسته یا باز نمایند ولی پیروز نشدند.

این دزدان در نهایت وقتی از ورود به بنای مسکونی ناامید شدند تصمیم گرفتند پیش از سر رسیدن پلیس اسپانیا دست به فرار بزنند.

بر اساس این گزارش حمله در ساعت 2 بامداد اتفاق افتاده و تعداد دقیق دزدان که وارد محوطه خانه مسی شدند 2 نفر بوده است. کل حادثه به وسیله دوربین های مداربسته موجود در خانه مسی ثبت و ضبط شده است و Antena 3 می گوید به کل فیلم ها دسترسی دارد.

سرقت از خانه مسی یا کوشش برای سرقت از ویلای لوکس او در شهر بارسلون برای اولین بار رخ نمی دهد و پیش از این هم سابقه داشته است. چند ماه پیش هم دو مرد نقاب دار به اتاقی در یک هتل وارد شدند که مسی در آن اقامت داشت. این اتفاق در شهر پاریس اتفاق افتاده بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 فروردین 1402 بروزرسانی: 18 فروردین 1402 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 2125

به "سارقان مسلح وارد خانه مسی شدند" امتیاز دهید

1 کاربر به "سارقان مسلح وارد خانه مسی شدند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارقان مسلح وارد خانه مسی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید