شرط AFC برای گزینه های میزیانی لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مجله رویگری، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان قاره رابه کشوری می دهد که از نظر شرایط آب و هوایی، شرایط مورد نظرش را داشته باشد.

شرط AFC برای گزینه های میزیانی لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرنگاران از فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا برای کشورهای که خواهان میزبانی ادامه مسابقات لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی هستند، شرایطی را معین کرده است.

کمیته مسابقات عالی ترین مرجع فوتبال قاره پهناور آسیا، بعد از آنکه مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان به خاطر شیوع کرونا متوقف شد، گزینه های برای برگزاری ادامه مسابقات به صورت متمرکز در کشور یا کشورهای دریافت کرده است. گزینه ای که هنوز تایید نشده و در صورت تایید آن، شرایطی مد نظر کنفدراسیون است.

مطابق اعلام روزنامه الریاضیه عربستان، AFC در صورت این مدل برگزاری بازی ها، خواهان انجام مسابقات در ورزشگاه هایی است که در ماه سپتامبر(شهریور) از شرایط تهویه مطبوع و هوای مطلوب در آن زمان برخوردار هستند.

البته برای این منظور کنفدراسیون، پروتکل های مخصوص پزشکی را برای تک تک تیم های حاضر در بازی ها جهت مقابله دقیق با کرونا در نظرخواهد گرفت زیرا این سازمان می کوشد با رعایت چارچوب های پزشکی، در بالاترین سطح از شرایط سلامتی بازیکنان، مربیان و سایر اعضای تیم ها مراقبت کند.

پیش بینی می شود در روزهای آینده کشورهای که داوطلب برگزاری مسابقات به این شکل هستند، برنامه های خود را به کنفدراسیون جهت انتخاب نهایی ارائه کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 938

به "شرط AFC برای گزینه های میزیانی لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط AFC برای گزینه های میزیانی لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید