فراخوان جذب ایرانیان متخصص مقیم خارج در شرکت های دانش بنیان

به گزارش مجله رویگری به نقل از پارک فناوری پردیس، پارک فناوری پردیس فراخوانی در راستای جذب ایرانی مقیم خارج به شرکت های دانش بنیان منتشر کرد.

فراخوان جذب ایرانیان متخصص مقیم خارج در شرکت های دانش بنیان

در فراخوان منتشر شده توسط پارک فناوری پردیس آمده است؛

این پایگاه به عنوان یکی از اولین پایگاه های تخصصی در طرح همکاری با ایرانیان متخصص و کارآفرین خارج از کشور که تاکنون بیش از 20 طرح کسب و کار فناورانه را جذب نموده است، آمادگی خود را در مورد جذب نیروهای متخصص ایرانی خارج از کشور در چارچوب طرح اشتغال در شرکت های عضو پارک، اعلام می نماید.

مطابق اعلام این فراخوان، طرح اشتغال ایرانیان متخصص خارج از کشور در شرکت­های فناور، شامل اختصاص نیمی از حقوق متقاضیان به صورت ماهانه تا سقف 5.000.000 تومان به مدت 12 ماه می شود که توسط مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری تامین اعتبار می شود.

در این فراخوان اشاره شده، تمامی شرکت های عضو پارک فناوری پردیس می توانند جهت همکاری در این طرح، توضیحات و هدایت های لازم را به وسیله اداره کل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس و رابط پایگاهِ پارک فناوری پردیس، آقای اصلانی با شماره 76250250 داخلی 4161 دریافت نمایند.

در چند سال اخیر، برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانیِ خارج از کشور در راستای نیل به اهداف بلند مدت چشم انداز علمی، بهره گیری از ذخایر علمی و حرفه ای متخصصان ایرانی خارج از کشور و انتقال دانش، تجربه و ایده های فناورانه به داخل کشور اجرایی شده است.

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوریِ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به همراه پایگاه های تخصصی همکار خود، مسئولیت اجرایی کردن این برنامه را برعهده دارد. دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری، شرکت های فناور و مراکز رشد و نوآوریِ منتخب کشور، به عنوان پایگاه های تخصصی همکار در این طرح فعالیت می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 205

به "فراخوان جذب ایرانیان متخصص مقیم خارج در شرکت های دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جذب ایرانیان متخصص مقیم خارج در شرکت های دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید