فروش بازسازی فاینال فانتزی 7 به 5 میلیون نسخه رسید

به گزارش مجله رویگری، طبق گزارش جدید اسکوئر انیکس فروش بازسازی فاینال فانتزی 7 از 5 میلیون نسخه گذشته است. بیش از 2 میلیون نسخه بازی به صورت دیجیتالی به فروش رسیده اند. اسکوئر انیکس گفته است که این بازی توانسته است بالاترین میزان فروش دیجیتال را در تاریخ بازی های اسکوئر انیکس روی پلی استیشن داشته باشد.

فروش بازسازی فاینال فانتزی 7 به 5 میلیون نسخه رسید

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

فاینال فانتزی 7 یکی از مهم ترین بازی های نسل پنجم کنسول هاست. فاینال فانتزی 7 در قالب یک نقش آفرینی ژاپنی، داستانی بارها فراتر از آنچه در صنعت بازی روال بود را تعریف می نماید. شخصیت پردازی عمیق بازی باعث شده هنوز بعد از چند دهه بتوان از زیبایی داستان بازی لذت برد. این بازی هنگام عرضه حسابی سروصدا راه انداخت و یکی از اولین بازی های تراز اول (AAA) تاریخ محسوب می گردد.

سال جاری شاهد عرضه بازسازی فاینال فانتزی 7 روی پلی استیشن 4 بودیم. این بازسازی بخشی از همان داستان را با گرافیک و گیم پلی امروزی دوباره تعریف می نماید. بازسازی فاینال فانتزی 7 توانست چه از نظر منتقدان و چه از نظر فروش حسابی پیروز گردد؛ طوری که این بازی توانست در سه روز 3.5 میلیون نسخه فروش داشته باشد.

بازسازی فاینال فانتزی 7 همچنان به فروش خود ادامه می دهد و به یکی پرفروش ترین بازی های سال جاری تبدیل شده است. یکی از نکات جالبی که در این گزارش می بینیم فروش بالای بازی به وسیله فروشگاه دیجیتال پلی استیشن است. حدود نصف فروش بازی دیجیتالی بوده که نشان دهنده تأثیر بیماری کرونا و خانه نیشین شدن مردم روی فروش بازی ها است. بازسازی فاینال فانتزی 7 یکی دو هفته بعد از شروع قرنطینه ها در جهان عرضه شد؛ طوری که اسکوئر انیکس حتی نتوانسته بود به اندازه کافی نسخه دیسکی فراوری کند. قرنطینه حسابی روی صنعت گیم تأثیر گذاشته و فروش دیجیتالی بازی در میان سیل لغو شدن رویدادها و تأخیر بازی ها اصلا خبر خاصی به شمار نمی رود.

بازسازی فاینال فانتزی 7 (Final Fantasy VII Remake) سال جاری به صورت انحصاری روی پلی استیشن 4 عرضه شد. این بازی بخشی از داستان فاینال فانتزی 7 را به شکلی گسترش یافته و با مجموعه ای از صحنه ها و قصه های جدید روایت می نماید. ساخت ادامه بازی برای پلی استیشن 5 شروع شده، ولی اطلاعی از شرایط آن نداریم.

اسکوئر انیکس در کنار اعلام این خبر، تریلری تازه از بازی منتشر نموده است که آن را معرفی می نماید. می توانید این تریلر را در ادامه ببینید.

  • نقدها و نمرات بازسازی فاینال فانتزی 7 منتشر شدند
  • نگاه سریع: Final Fantasy VII Remake
  • تریلر نهایی Final Fantasy VII Remake
منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 955

به "فروش بازسازی فاینال فانتزی 7 به 5 میلیون نسخه رسید" امتیاز دهید

1 کاربر به "فروش بازسازی فاینال فانتزی 7 به 5 میلیون نسخه رسید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش بازسازی فاینال فانتزی 7 به 5 میلیون نسخه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید