فعالیت اداره مبادله و اهدای کتابخانه ملی ایران به تصویر کشیده شد

به گزارش مجله رویگری، تهران (پانا) - فعالیت اداره مبادله و اهدا زیر مجموعه اداره کل فراهم آوری کتابخانه ملی ایران در ویدئویی با عنوان 99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران فراوری و منتشر شد.

فعالیت اداره مبادله و اهدای کتابخانه ملی ایران به تصویر کشیده شد

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، فیلم های 99 ثانیه ای با هدف آگاهی بخشی و شناساندن فعالیت بخش های مختلف آرشیو ملی و کتابخانه ملی به مخاطبان و تبیین داشته های میراث مکتوب کشور در حافظه ملی ایرانیان فراوری و منتشر می گردد. در جدیدترین ویدئو فعالیت فعالیت اداره مبادله و اهدای کتابخانه ملی ایران به تصویر کشیده شده است.

طرح 99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران در پاسخ به نیازسنجی مخاطبان، با ساختار امروزی، ضرباهنگ سریع با بهره گیری از عکس، ویدئو، گرافیک، موشن گرافیک، مصاحبه و متن های حاوی اطلاعات مربوطه است که بدون برون سپاری و بدون هزینه فراوری و فقط با اتکا، ابتکار و مهارت کارشناسان اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران فراوری می گردد.

مجموعه فیلم های 99 ثانیه به عنوان بخشی از تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و میراث مکتوب کشور پس از پخش و انتشار، آرشیو شده و برای علاقمندان و پژوهشگران قابل دسترس خواهد بود.

تا کنون فیلم های کوتاه 99 ثانیه ای درباره اداره نشریات و پیایندها، اداره کل بازسازی و حفاظت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و زیر مجموعه های آن، فعالیت معاونت کتابخانه ملی ایران و اداره کل پردازش سازماندهی، فعالیت های اداره سازماندهی و فهرست نویسی منابع غیر کتابی، فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی، فعالیت های اداره مستندسازی، فعالیت مرکز ملی شاپا، فعالیت اداره کل فراهم آوری، فعالیت اداره فراهم آوری، آماده سازی و کنترل منابع غیر کتابی و پیایندها، فعالیت اداره واسپاری و ثبت آثار و فعالیت گروه صحافی منتشر شده است و سیزدهمین قسمت از مجموعه فیلم های 99 ثانیه به تشریح فعالیت اداره مبادله و اهدای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اختصاص دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 1127

به "فعالیت اداره مبادله و اهدای کتابخانه ملی ایران به تصویر کشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت اداره مبادله و اهدای کتابخانه ملی ایران به تصویر کشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید