ماجرای حکم تعلیق سه ماهه آژانس گردشگری معروف تهران ، حکم تعلیق پس از دو هفته شکست

به گزارش مجله رویگری، آژانس معروف گردشگری تهران پس از اینکه حکم تعلیق سه ماهه را دریافت کرد پس از گذشت دو هفته از این حکم، برطرف تعلیق شد.

ماجرای حکم تعلیق سه ماهه آژانس گردشگری معروف تهران ، حکم تعلیق پس از دو هفته شکست

خبرنگاران: یکی از آژانس های معروف گردشگری اواخر تیر ماه با شکایت جمعی از مسافران یکی از تورهایش روبرو شد و حکم سه ماه تعلیق را دریافت کرد. براساس گزارش های منتشر شده 17 نفر از مسافران یک تور طبیعت گردی 30 نفره این آژانس به دلایل متناسب نبودن مبلغ پرداختی با امکانات پایین ارائه شده، رفتارهای غیرمسئولانه و غیرحرفه ای لیدر تور به صورت مستمر و توام با پاسخ های تهاجمی و بی ادبانه به مسافران، عدم پاسخگویی مناسب شرکت به موارد اعتراضی و رفتار اهانت آمیز کارمند شرکت در بخش مصطلح به نقدها و پیشنهادات از این آژانس مسافرتی شکایت نموده بودند.

23 تیر ماه این آژانس به دلیل شکایت های وارده به مدت 3 ماه تعلیق شد و اداره کل میراث فرهنگی استان تهران خبر این حکم را روی سایت خود منتشر کرد.

دو هفته بعد با وجود این حکم تعلیق احتمالا به دلیل حل شدن موضوع، حکم برطرف تعلیق این آژانس مسافرتی صادر شد.

به گزارش خبرنگاران، مناسب نبودن امکانات تورها همیشه یکی از مشکلاتی است که گردشگران با آن دست و پنجه نرم می نمایند و بعضی نیز شکایت خود را به اداره کل میراث فرهنگی استان ها می برند. شکایت هایی که هرچند به سرعت رسیدگی نمی گردد اما می تواند عاملی برای نظارت بر تورهای گردشگری باشد.

منبع: چمدان
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 223

به "ماجرای حکم تعلیق سه ماهه آژانس گردشگری معروف تهران ، حکم تعلیق پس از دو هفته شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای حکم تعلیق سه ماهه آژانس گردشگری معروف تهران ، حکم تعلیق پس از دو هفته شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید