نقشم در ماجرای نیمروز 2 به شدت جذاب است

به گزارش مجله رویگری، بازیگر فیلم رد خون گفت: من به شدت در انتخاب نقش وسواس دارم، کمتر در سینما کار می کنم اما نقشم در فیلم ماجرای نیمروز به شدت سخت و البته جذاب بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم در این فیلم بازی کنم.

نقشم در ماجرای نیمروز 2 به شدت جذاب است

به گزارش گروه رسانه های مجله رویگری، حسین مهری بازیگر سینما در گفت وگو با میزان، پیرامون حضورش در فیلم ماجرای نیمروز-رد خون گفت: من به شدت در انتخاب نقش وسواس دارم، کمتر در سینما کار می کنم اما نقشم در فیلم ماجرای نیمروز به شدت سخت و البته جذاب بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم در این فیلم بازی کنم.

وی به همین دلیل ادامه داد: نقش عباس زریباف سخت و به شدت جذابی که امینی و مهدویان در فیلم ماجرای نیمروز برای من در نظر گرفته بودند، این کاراکتر نقشی نبود که بتوان از آن گذشت.

این بازیگر سینما درباره نحوه چگونگی رسیدن به نقش خود در فیلم رد خون اضافه کرد: من برای نقش عباس زریباف تحقیقات را بر اساس عکس ها و گزارشات و مستندات به حد امکان انجام دادم. در این فیلم باید بر اساس مستندات تا جای ممکن پیش برویم و در همین حین سعی کردیم چیز هایی را خودمان به نقش اضافه کنیم.

وی در همین رابطه ادامه داد: بازی کردن شخصیتی مثل عباس زریباف کار بسیار سختی است. من برای رسیدن به این نقش علاوه بر گپ و گفت با نویسنده و کارگردان تحقیقات بسیاری انجام دادم. البته نقشی که بازی کردم تا حدی معطوف به مستندات بود و از جایی به بعد می بایست عناصر دراماتیکی به نقش اضافه می کردیم که همین کار را بسیار سخت می کرد.

بازیگر فیلم ماجرای نیمروز درباره ادامه همکاری مجدد با محمدحسین مهدویان اظهار کرد: همکاری با محمدحسین مهدویان به واسطه هوش و توانایی که در کارگردانی دارد همواره برایم جذاب است. در ماجرای نیمروز یک هم این همکاری را تجربه کردم اما به واسطه پیچیدگی های نقش این همکاری در قسمت دوم ماجرای نیمروز اتفاقات جذابی را به همراه داشت. مهدویان با اینکه کارگردان جوانی است اما توانایی و مهارت بسیار زیادی در این زمینه دارد که به نوبه خود می تواند برای بازیگر به شدت موثر باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 422

به "نقشم در ماجرای نیمروز 2 به شدت جذاب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشم در ماجرای نیمروز 2 به شدت جذاب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید