پالار: در صورت برطرف مشکل ویلچر به دنبال بهترین نتیجه در کانادا هستیم

به گزارش مجله رویگری، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال پس از تعیین شدن 12 تیم حاضر در مسابقات جهانی کانادا، گفت: اگر مشکل ویلچر حل گردد، کوشش خواهیم کرد بهترین نتیجه را در کانادا کسب کنیم.

پالار: در صورت برطرف مشکل ویلچر به دنبال بهترین نتیجه در کانادا هستیم

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

حسن پالار در گفت وگو با ایسنا، از برگزاری اولین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال در اسفندماه اطلاع داد و اظهار کرد: اولین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر از 21 تا 28 اسفندماه در اصفهان یا زنجان برگزار خواهد شد. البته برای حضور پیروز در مسابقات جهانی کانادا چهار اردو پیش بینی شده است که بنا داریم هر ماه قبل از اعزام به کانادا یک اردو برای تیم ملی برگزار کنیم تا بهترین نفرات را برای مسابقات جهانی کانادا انتخاب کنیم.

او از تیم های ترکیه، انگلستان، آلمان، ایتالیا و فرانسه، استرالیا، ژاپن، آمریکا، برزیل، آفریقای جنوبی و کانادا به عنوان 12 تیم حاضر در مسابقات جهانی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال عنوان نمود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال در خصوص شرایط تیم ایران در مسابقات جهانی کانادا گفت : هنوز قرعه کشی انجام نشده و ما منتظریم تا ببینیم با کدام تیم ها هم گروه خواهیم شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل ویلچر بازیکنان برای شرکت در مسابقات جهانی کانادا حل شده است یا خیر؟ اضافه کرد: برای خرید ویلچرهای مدرن و استاندارد به فدراسیون جانبازان و معلولان درخواست دادیم، اما فدراسیون هنوز به درخواست ما پاسخ مثبت نداده است. هم چنین به فدراسیون پیشنهاد اعزام یک تورنمنت برون مرزی قبل از شرکت در مسابقات جهانی کانادا را داده بودیم که به دلیل برگزار نشدن هیچ تورنمنتی در مدت زمان اعزام تیم به مسابقات، مورد موافقت قرار نگرفت.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال زمان برگزاری مسابقات جهانی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال را 20 تا 27 خرداد ماه به میزبانی تورنتو کانادا عنوان نمود و گفت : امیدوارم تا زمان اعزام تیم به این رقابت ها، مشکل ویلچر بسکتبالیست ها رفع و ویلچرهای مدرن و استاندارد برای بازیکنان جهت حضور در مسابقات جهانی خریداری گردد.

او در ارزیابی از شرایط تیم های حاضر در مسابقات جهانی کانادا اظهار داشت: تمام تیم ها چون نمایندگان قاره های مختلف هستند و از کانال مسابقات انتخابی گزینش شدند، حریف جدی برای تیم ایران محسوب می شوند و نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت. البته روی تیم های آمریکا، انگلیس، ترکیه و استرالیا شناخت لازم را داریم، اما نسبت به بقیه تیم ها اطلاعات کافی نداریم. به هر حال به دنبال راهی هستیم تا با تهیه فیلم بازی سایر تیم ها، با دست پر راهی کانادا شویم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال در خاتمه اظهار کرد: با توجه به این که دومین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر از 21 فروردین ماه شروع می گردد، از هیات های ورزش جانبازان و معلولان استان ها این تقاضا را دارم که با در اختیار گذاشتن امکانات لازم به بسکتبالیست های جوان، شرایطی را برای آن ها فراهم نمایند که بعد از خاتمه اولین اردو در اسفند بسکتبالیست های جوان رها نشوند و امکان انجام تمرین در خارج از اردو را نیز داشته باشند.

انتهای پیغام

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rezaruigari.ir شناسه مطلب: 755

به "پالار: در صورت برطرف مشکل ویلچر به دنبال بهترین نتیجه در کانادا هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پالار: در صورت برطرف مشکل ویلچر به دنبال بهترین نتیجه در کانادا هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید